jantar ogrlica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • biba28

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mi smo ogrlicu kupili i ne vidim nikakvu razliku kada ju nosi i kada ne.

  • Avatar Sunčica5

    Sunčica5

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Nama je sa ogrlicom bilo 10 puta gore. Svi simptomi pojačani na maximum. Strašno. Držala bi joj 4 dana, ona bi bila užasno nervozna itd, pa skinem par dana ona opet dobra(lagana nervoza, slini, trpa ruke u usta…klasika), opet stavin ogrlicu, opet podivlja.  Nakon 20 dana smo odustali od ogrlice.  Sad ima 21mj i nema šanse da mi dopusti da joj je stavin oko vrata, nose je njene lutke. A inače se voli kitit ko prava curica.
    Šta nije dobro u toj ogrlici pojma neman. Čekamo još gornje petice da izađu. Sve smo relativno mirno prošli.

  • Avatar orhideja2

    orhideja2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Ne vjerujem u jantarne ogrlice… Jednostavno, djeca koja bolje podnose nicanje zubi-dobro će to podnijeti sa ili bez ogrlice. I obrnuto.
    Mi ogrlicu nismo koristili, i eto, nicanje zubi prošlo bez temperatura i ikakvih poteškoća…

  • tina.dujak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi smo je također koristili, curica nam je svaki dan neutješno plakala,čak smo je i na hitnu vodili jer nismo znali što joj je dok joj jednog dana nisam skinula tu ogrlicu i taj dan su muke prestale. Zubići niču jedan za drugim bez većih problema.

  • Avatar snoopyca

    snoopyca

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    kod nas je situacija bila takva da je tu ogrlicu kupila moja mama za dobrodošlicu bebe… i reko budem ju stavila kad dođe vrijeme da je ne uvrijedim.. (nisam vjerovala da nekakva obična ogrlica može bilo šta…) i došlo doba za stavljanje… stavljala sam joj  mjesec dana i ništa posebno… i onda je jedan dan počela ekstremno jako sliniti i kaže mama pa stavi joj ogrlicu, i stavim joj i prestane sliniti… i ok… opet stavljam i sve ok, i onda zaboravim 3 dana stavit a u ta tri dana je bila nervozna i plačljiva i mazala sam joj desni sa gelom i tek onda je mogla zaspat…i opet ja njoj stavim i ona opet ona stara dobra beba,mirna, spava… e od tad joj više ne zaboravljam stavljat, i mene nevjernog tomu su uspjeli uvjeriti u korist.. mi happy :)

  • Avatar jelena39

    jelena39

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    nepravilni oblutci na labavoj ogrlici bi trebali masirati limfne cvorice na dnu vrata i oko kljucne kosti koji vode prema vilici. Na taj nacin olaksavaju drenazu i ublazavaju bol kod nicanja zubica. Ali to nije univerzalno rjesenje i ne djeluje jednako na sve bebe kao sto nikakav drugi lijek ne djeluje jednako na sve ljude. Zasto bas jantar je druga tema, i koliko tko vjeruje u ezoteriju je drugi ‘par opanaka’. Moja malecka ima godinu dana, sedam zubica i ne mogu reci da ih nismo osjetili. Bilo je dana kad je samo sirup pomagao ali mogla bi ih na prste nabrojat. Ne koristimo ogrlicu, pomazemo se gelom, hladnim vocem, ponekad sirupom, ali za razliku od prijateljice cija malecka danima ne bi spavala kad su izbijali zubici, stvarno neusporedivo, a imala je ogrlicu. mozda treba isprobati sve mogucnosti i ne nadati se carobnom rjesenju jer nije ni svako dijete isto.

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Gdje se može kupiti ogrlica i koja je cijena??ja sam iz zg

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.