jantar ogrlica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • na_na

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Htjela bih vas zamoliti da mi odgovorite kakva su vaša iskustva s Jantar ogrlicama. Dali su Vam bile korisne ili ne? I naravno da li bi ih uopće koristili…Hvala puno na vašim odgovorima. LP.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Mi smo koristili kad je veća kćerka imala temperature, stvarno je super, dok je imala ogrlicu nije išla temp. iznad 38 :) Držala je tu temperaturu pod nadzorom.
    Za zubiće je ila tak, bila je cendrava, al nije plakala noću tak da je bilo podnošljivo :)

  • Crvenkapica

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    da, i mene baš zanimaju iskustva mama na tu temu. kupila sam ogrlicu ali još je nisam probala. mislim da budem ovih dana jer su zubići krenuli van. ak pomaže super ak ne bar smo probali :)

  • mama2zg

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    nama osobno nije pomogla! čak mi se čini da je jos više bio nervozan kad ju je nosio, a radili smo sve kako treba..i praznili redovito i punili…ali očito na svakome djeluje drugačije…odnosno ili djeluje ili uopce ne djeluje :((

  • na_na

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    mi smo ju prvi put jučer u toku dana stavili,nosili par sati… i prvi put spavali cijelu noć. ali danas je beba bila vise nervozna nego inace. e sad dali je u pitanju j.ogrlica ili sta drugo to ne znamo….

  • na_na

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    missha


    Mi smo koristili kad je veća kćerka imala temperature, stvarno je super, dok je imala ogrlicu nije išla temp. iznad 38 :) Držala je tu temperaturu pod nadzorom.
    Za zubiće je ila tak, bila je cendrava, al nije plakala noću tak da je bilo podnošljivo :)

    jeste skidali ogrlicu navece pri spavanju? navodno da nije dobro ostavit prilikom spavanja jel' može oštetit živac bebe..

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    skidala  sam ju kad je bila mala. nije ju nosila stalno nego samo kad je imala temperaturu ili kad su zubići rasli. sad kod manje smo ju počeli prije par dana radi zubića, prek dana je nervozna al po noći ljepo spava :)  bolje išta nego ništa :D

  • Avatar Bisera

    Bisera

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ja sam je kupila svom petomjesečnom sinčiću al ne vidim nikakva poboljšanja ili olakšanje kod nicanja prvog zubića.

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Mi tu ogrlicu nemamo naši prijatelji su kupili djetetu tu ogrlicu i bili su jako zadovoljni:nisu ni znali da su zubići vani,temperatura nije rasla,..Ja osobno nisam ni htjela to jer ne vjerujem da može pomoći a i da je stavim mom mališanu oko vrata ,ne hvala.Više bi me bilo strah da se ne udavi a nervozu i tem rješavamo na svoj način

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja sam je bila kupila svom malenom i non stop nosili ali nista ne pomaze ni kod zubica ni prehlada ni temperature ma nista ja iz naseg iskustva mogu samo rec zali Boze novaca nista ne pomaze po nasen iskustvu obicna laz,a prvo djete nikad nije nosilo tu ogrlicu od kad se rodio spavao od 7 do 7 od tri mj do osam mjeseci sve zubice dobio a ja sam vidjela tek kad se nasmijao a do dan danas nezna sta je sirup a danas ima 10 godina a ovaj prvi susta suprotnost non stop bolestan od kad se rodio i ima tri god jos nije ni jednu noc cjelu noc spavao  a zubici joj meni joj tri puta zavrsio u bolnici,eto to je razlika od djeteta do djeteta a ta ogrlica ne vrjedi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.