Jako niska Beta

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Fauna

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cure, molim da mi kažete vaše iskreno misljenje. Danas je dan očekivane menstruacije, napravila sam ujutro test i bila je blijeda crta. Otisla sam vaditi betu, sada dobila nalaz HCG 10. Nazvala sam ginekologa ali nije ništa htio reći osim da ponovim Betu u ponedjeljak. Meni se tih 10 čini toliko jako malo s obzirom na dan u ciklusu, šta vi mislite?

  • Avatar Marina.25

    Marina.25

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Fauna

    Cure, molim da mi kažete vaše iskreno misljenje. Danas je dan očekivane menstruacije, napravila sam ujutro test i bila je blijeda crta. Otisla sam vaditi betu, sada dobila nalaz HCG 10. Nazvala sam ginekologa ali nije ništa htio reći osim da ponovim Betu u ponedjeljak. Meni se tih 10 čini toliko jako malo s obzirom na dan u ciklusu, šta vi mislite?


    Koji je dan ciklusa? Je li mozda bila kasnija O?

  • Fauna

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hej Marina! Je, bila je očito kasnija ovulacija, jer smo odnose planirali u najplodnije dane i samo jednom se odnos dogodio kasnije dane mjeseca, za koje se smatra da su tada niske sanse za trudnocu :) Tako da smo imali sreće. Išla sam 2x nakon toga još vadili betu i za sada je sve oke, na prvi pregled idem za 10 dana (narucio me ranije vec ovaj tjedan, ali nisam htjela riskirat i da slucajno se jos nista ne vidi jer bi me to bacilo u komu) 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.