Iscjedak smeđe boje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • rukomet5

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije mjesec dana tj.sad je cetvrti tjedan i poceo mi je smeđi iscjedak… Prije smeđeg iscjedak tjedan i vise dana iscjedak je bio zute boje, da bi danas primjetila da je krenuo smeđi iscjedak… Da li netko ima iskustva takvoga? Sto se tice boli osjetim samo blagu bol s lijeve strane na podrucju jajnika i blago u sredini prema maternici

    U petak sam zvala ginekologicu jer sam imala bolove u jajniku blage i rekla je da slijedi menstruacija vjerojatno i da zbog korone ne dolazim trenutno na pregled

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Smedji iscjedsk je jos uvijek ciscenje… Sve je to ok :) 

  • rukomet5

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Hvala ti, ma zabrinula sam se jer je prije toga bio zuti i onda se najednom smedi pijavio

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.