intrakranijalna hipertenzija + diamox i trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Višnja Klarić

    Bok! Tako Sam sretna sto Sam te nasla. Imam istu dijagnizu kao I ti I isto godina. Trenutno imam osjecaj da cu vjecno lezat u krevetu s glavoboljom. Molim te ako MI se mozes javit na mail klara.visnjic@gmail.com. Dijagniza mi je tek postavljena prije mj dana I trenutno uzimam teolin koji mi ne pomaze I analgetike I tako. Pliz javi se ako vidis ovo


    Visnja, mozda da ju pronadjes na Rodi i tamo posaljes pp, jer prije ce mozda Naranca vidjeti pp nego ovaj tvoj komentar ovdje, pogotovo ako nije aktivna vise ovdje.

    [lilypie.com]

  • muntaana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Molim Vas mozete mi se jjavit mailom na muntaana@yahoo.com. Trebam vasa islustva. Isto sam na Duamoxu i planiram trudnocu . Doktoru mi neznaju reci dali smijem pit terapiju Diamoxa. Hvala Ana

  • muntaana

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Molim Vas možete li mi pomoc kako bi mogla doci do korisnika Naranca-vezano za intrak.hipertenziju. Mislim da nije mozda vise ovdje aktivna a na Rodu se nemogu nikako registrirat jer mi stalno pokazuje neku grešku. Pozz…

  • tijana97

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naranca, cao, nazalost tek sada vidim tvoj post. Ja nisam nikada ni u virtuelnom ni u stvarnom zivotu upoznala nikoga ko se bori s ovom bolesti, na srecu ili nazalost. Mogu ti pomoci mnogo, jer sam jako informisana o ovoj bolesti, student sam stomatologije i znam jako mnogo o bolestima, lijekovima, kao i nuspojavama Diamoxa. Da li postoji neki privatan chat na kojem bismo mogle da se cujemo, jer ja ovo ne znam koristiti, napravila sam nalog samo da bih tebi odgovorila. Nadam se da nije kasno.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.