Implatacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Imma2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dragee moje zenice. Mala pomoc 🙂
    Naime partner i ja zelimo da se ostvarimo kao roditelji i radimo na tome. Inace menstruacija mi je poprilicno tacna i nikad mi nije ranije dosla. Trebam dobiti za 5 dana, medjutim sinoc sook.. Otisla sam do toaleta i na gacicama sam ugledala kao tamna krv 😳 Jutros takodjer je imam vise kada se obrisem nego na ulosku, kada se obrisem vise bude crveno dok na ulosku nekako u smedje prelazi ili tamno crveno. Cudno mi je jako, jer kada trebam dobiti osjetim bol u stomaku grceve, sada apsolutno nista, sto bi se reklo nije me ni zignuo stomak da bi pomislila eh sada cu dobiti.. Staa mislitee o tomee?? Dal je neko imao slicmo nesto?

  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Draga Imma ❤️ Nadam se da je implatacijsko. Drzim fige 🤞🏻🤞🏻🤞🏻 
    Iskreno, ja nisam imala tu srecu imati implatacijsko, ali dvaput mi se dogodilo da sam tako “curkala” kad sam imala veliku cistu na jajniku. Nadam se da je kod tebe ipak implatacija. 🤗

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Kod mene je bilo implatacijsko isto crno smede krvaruckanje par dana koje je onda preslo u normalnu svjezu krv. Nazalost bila je biokemijska trudnoca ..

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Drage žene,

    kao prvo veliki pozdrav svima.
    Imam pitanje pa ako je neka od vas imala slično iskustvo molim da ga podijeli. Trebala bih dobiti sutra no često mi dođe i ranije, imam kratke cikluse. U ned navečer mi je krenulo lagano krvarenje koje se primijeti jedino nakon mokrenja, na papiru. Na gaćicama ništa. Mislila sam da je menstruacija no još uvijek mi je nepromijenjeno stanje. Može li implantacijsko trajati tako dugo? Također me malo pecka prilikom brisanja što me brine. Hvala puno

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napisati da sam imala bolove u subotu i nedjelju kao da ću dobiti a sad zadnja 2 dana ništa. Nadam se da bi moglo ipak biti implantacijsko

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Zelenooka95

    Zelenooka95

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice, meni se pojavilo krvarenje koje je više liči na tamno crveno ili smeđe nego na svježu krv, inače mi nije tako kad treba da dobijem. Ciklusi su ugl do sad bili tačni na 27-28 dana, sad mi se pojavilo na 20 dan. Inače imam bolne mentruacije, sada osjećam jake grčeve i bol manjeg intenziteta. Jel se neka susretala tim? Jel bi moglo biti implantacijsko ili je deff M stigla ranije? 

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    nisam imala iskustva s ničim od navedenog, ali svakako bi savjetovala da napravite testić 🤗

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Bok Zelenooka. Meni se znalo to dogoditi kad bi dobila ranije, bude slabije i tamnije i onda bi nakon par sati normalno procurila. Ali kod mene su kraci ciklusi normalni.
    Ako ti je inace 27-28 dana malo je neobicno da dode bas 20.dan. Tako da je mozda i implantacijsko tko zna. Budes vidjela sutra hoce curiti ili nece, sretno!

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    t.loza 🔜🤰

    nisam imala iskustva s ničim od navedenog, ali svakako bi savjetovala da napravite testić 🤗


    Hvala na odg🤗 Napraviti cu sutra popodne, ne zelim prerano da si ne dajem laznu nadu jer ionako svaki mjesec umislim da sam trudna😂
    Danas mi je 27.dan a ovulacija je bila prije 14 dana, radila sam Clearblue test. Pa sutra popodne ako sam slucajno trudna sutra bi trebalo pokazati

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Lori1988

    t.loza 🔜🤰

    nisam imala iskustva s ničim od navedenog, ali svakako bi savjetovala da napravite testić 🤗

    Hvala na odg🤗 Napraviti cu sutra popodne, ne zelim prerano da si ne dajem laznu nadu jer ionako svaki mjesec umislim da sam trudna😂
    Danas mi je 27.dan a ovulacija je bila prije 14 dana, radila sam Clearblue test. Pa sutra popodne ako sam slucajno trudna sutra bi trebalo pokazati


    od sveg srca ti želim pozitivan testić, svakako javi 🤞🥰

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.