Imena /ponovo/

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • alinaaak

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hej cure,
    znam da postoji bezbroj tema na ovu temu ali smo baš onako u problemu jer smo 35tt i još uvijek ne znamo ni spol ni ime, pa mi je palo na pamet da vas pitam za pomoć nakon što sam iščitala apsolutno sve prijedloge ranijih tema :)

    Tražimo ime koje nije prečesto, prestaro i koje u sebi nema č, ć, š, đ, ž i slično. Voljeli bismo da ime bude internacionalno i da nije Biblijsko ili Kur'ansko. 

    Trenutna lista nam izgleda otprilike ovako:
    - Alan, Alen, Val, Kan, Adi i Jadran za dječaka
    - Dalia, Iris, Ines, Neva, Kaia, Una za djevojčicu.

    Nadam se da ćete pisati i svoje prijedloge :)) Hvala svima unaprijed <3

  • alinaaak

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ime od kog sam odustala jedva je Koraj za dječaka i Dunja za djevojčicu. Po meni prelijepa imena, ali zbog j i nj sam i njih izbacila :(

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Meni je sutra termin, treba nam stići cura i zvaće se Iris, a prva se zove Iskra, pa eto ti još jednog prijedloga. Da je bio dečko bio bi Isak 😊

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • alinaaak

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Sad ne znam da li da pišem sretno ili čestitke 
    Iskra je meni prelijepo, ali imamo već jednu malu Iskru :) Hvala ti svakako <3

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.