imam bebicu od 5mj. i opet sam trudna.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ifka4

    ifka4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Kao što rekoh moja Latica stara je 5mj. I dobiti će bracu ili seku… Koliko god sam sretna toliko sam i uplasena neznam što me čeka. Imali koja majka u sličnoj situaciji ili da je sve to prošla pa ima koji savjet.  Hvala :)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga ifka, možete pročitati iskustva i postaviti pitanje u već otvorenoj temi na forumu: https://klokanica.24sata.hr/forum/vrticka-dob/vrticka-dob-41/ljubomora-kod-dolaska-bratasestre-149 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar ivanahaha

    ivanahaha

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    ifka


    Kao što rekoh moja Latica stara je 5mj. I dobiti će bracu ili seku… Koliko god sam sretna toliko sam i uplasena neznam što me čeka. Imali koja majka u sličnoj situaciji ili da je sve to prošla pa ima koji savjet.  Hvala :)

    Evo moja bebica ima 7 mjeseci a ja sam trudna 3 :)

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    I ja sam tako ostala trudna….i jos malo brojimo do kraja… 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Beba16

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Ma bit će to sve ok, samo se trebate dobro organizirati i pozitivno razmišljati.
    Ja sam ostala 3 mjeseca nakon poroda trudna sa drugim djetetom, tako da je razlika godinu i mjesec između njih dvoje. Sve sam uspjela sama, bez pomoći drugih-tako da vjerujem da mogu i drugi :-)
    Jest iscrpljujuće, ali to sve činimo radi naših srećica tako da se sve može izdržati, zar ne?

  • Avatar ifka4

    ifka4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovorima svako ohrabrenje dobro dođe 

  • Avatar ifka4

    ifka4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Neznam dali imate slican problem kao i ja.. Imam osjecaj kao da malena osjeti “ konkurenciju” pocela je jako skakati po meni nece se odvajati od mene ni na sekundu cak ni kada ju tata zeli uzeti. Što prije nije bio slucaj :)

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ma cini ti se… moj kad vidi drob vice: bebe i onda pridje pa ga pomazi i da mu “ba”, pa ga zvekne svom forcom…jer je jos mali da bi skuzija uopce ista…al vidi neke promjene…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ifka4

    ifka4

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Skatko  ma moguce da mi se i pricinja sve je kod mene moguce 😉

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ma samo se opusti i uzivaj… 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.