Hypermesis gravidarum (HG)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Meni je samo rekla da pijem dvije na dan, Ali za sada pokusavam samo jednu. Nista mi nije rekla za trajanje, imam pregled iduci tjedan pa se nadam da ce mi Onda reci.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Matie89- jesi jos ziva? Kako je sad??

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Hej Ugolina. A evo prezivljavam jos uvijek. Malo su se smanjila povracanja, reglan me spasava. Usla sam u 14. tjedan i ne gubim nadu da ce mozda prestati pa da mogu dobiti koju kilu nazad. Hvala ti puno sto si podjelila svoje iskustvo, malo mi je to olaksalo :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Drago mi je sto si ziva… A uskoro kad si pojedes jedan konkretni rucak pa skuzis da ti nije muka,ajme miline…pa nakon kojeg tjedna popijes si ono…nes 😂😂😂😂 a onda krene zgaravica 😂😂😂😂 
    a najbolje od svega,rodis i vratis se odma na svoju kilazu jer nisi dobila nista viska 😂😂 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.