Hemoroidi poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • megi11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    joooooj mene je taj hemosens spasio! imala sam ogromnu kvržicu dole koja je izgledala kao da će svakog trenutka puknut. mazala sam gel dva tjedna i sve mi je nestalo, a tek kasnije sam pročitala da je to zapravo aloe vera. sada čim osjetim da se kreću vraćati odmah mažem i više mi se uopće ne pojavljuju kvržice 

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Pročitala sam sve vaše postove, i jako mi je drago da vam se u većini hemeridi povukli.Ali ono ššto me zanima da li vam je riječ bila o vanjskim ili unutarnjim? i koliko ih je bilo i koliko su veliki bili?

    evo ja sam sada u 30 tt pojavili su mi se oko 10 tt, i od tada ne prolazi. (s napomenom i da sam prije trudnoće bila sklona), ali ovo što je sada na guzi je grozno. Imam jedan al je toliko velik i grozan. Mogla bih reći i 3 cm, viri vanjski hemiić, pa me zanima da li ste imale toliki (veliki) pa da vam se povukao u pomoć kremi ili je to bilo nešto maleno. <

    Može savjet svakako?

    Trenutno se svakodnevno mažem sa kantrionovim i hemopropinom, al hemić ne prolazi (tj. ne povlaći se) samo ublažava bol, uhh… da li će mi se to ikada povući?

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    tamy24


    Pročitala sam sve vaše postove, i jako mi je drago da vam se u većini hemeridi povukli.Ali ono ššto me zanima da li vam je riječ bila o vanjskim ili unutarnjim? i koliko ih je bilo i koliko su veliki bili?

    Evo da se ja ubacim. Isto tako sam oko 35tj trudnoće dobila hemiće (iako sam se pazila i nisam imala zatvor niti jako “tiskala”). Ispočetka je sve palilo: i kremice i ulja. Pred sam porod došao je jedan veliki i taj nije reagirao na nikakav tretman. Radi se o vanjskima.

    Prije samog poroda, dok su me uštekali na drip osjetila sam kako mi je poispadalo brdo. Ne znam za vrijeme poroda što je još bilo, ali sam na kraju imala pravi grozd između guzova. Bilo ih je puno i smetali su luđački. Mazanje nije pomagalo, a i nisam si mogla sama ništa. Bilo me je strah da ne pomažem po šavu i ne napravim si veću svinjariju. 

    Kakala nisam u bolnici, prala se isključivo čistom vodom. Pošto je situacija bila alarmantna, na povratku kući stali smo u ljekarni, iskeširala sam 600kn za Pilex tablete. Tura je 2 tjedna, svaki dan po dvije. Prvih 4 dana je samo bio osjećaj olakšanja, nestalo je ono “bubnjanje” između guzova i mogla sam na wc (ali sam jela tako da imam mekanu stolicu). Peti dan su se za pola smanjili u veličini, šesti dan još i do desetog dana je ostao samo onaj originalni veliki od trudnoće, koji se je ipak znatno smanjio. 
    Nakon što sam popila cijelu turu i patzila i dalje na prehranu, za nekoliko tjedana i taj se veliki polako polako smanjivao, ostala mi je samo mala kvržica od njega, ali se više ne vraća ako moram malo jače stisnuti.

    Koliko sam primjetila bebici nije ništa štetilo (dojim isključivo). 
    Nije mi žao novaca, meni je puno pomoglo, ne znam kako bi živjela bez toga. 

    Ne nagovaram nikoga, svatko za sebe mora odvagnuti prednosti i mane, ali ako zatreba ja ću si opet kupiti te tablete i napravila bih opet isto.

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Meni se za vrijeme trudnoce pojavio hemeroid, no nista strasno. Ali za vrijeme poroda i poslije nastalo je cijelo cudo, i tek su nestali nakon cetiri tijedna mazanja kremom. Sad je ok 6 mjeseci nakon poroda.

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    ninina22

    Ali za vrijeme poroda i poslije nastalo je cijelo cudo, i tek su nestali nakon cetiri tijedna mazanja kremom.

    kojom kremom?

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Za unutrašnje me spasio Hemo-ex s pumpicom,iz apoteke a za vanjske hvarsko ulje s gospinom travom iz dm-a,po principu na vatu pa između guza

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Za unutrašnje me spasio Hemo-ex s pumpicom,iz apoteke a za vanjske hvarsko ulje s gospinom travom iz dm-a,po principu na vatu pa između guza

  • frane

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    meni je moj liječnik nakon poroda preporučio da počnem koristiti neki proizvod kao što je hemosens pošto se to istovremeno koristi i za unutarnje i za vanjske hemeroide. ja sam hemosens koristila mjesec dana i hemeroidi su mi nestali u potpunosti. sad uzimam samo kapsule svakih pola godine čisto preventivno zato jer mi poboljšava probavu i neda da se hemeroidi  ponovo stvore. Za sad djeluje i nadam se da se nece više vratiti

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja sam presretna da su se skroz povukli,odlazak na wc je bio izrazito bolan

  • crvena

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozz cure,evo da se uključim i ja u temu!Nakon 12 godina borbe sa “gostima” na guzi i isprobavanja,valjda svih mogućih kemijskih i prirodnih lijekova,napokon sam pronašla lijek!Našla sam ga u predjelima na jednoj kulinarskoj stranici!!!ogulit i naribat jedan krumpir(srednje veličine) i pomiješat sa žličicom maslinovog ulja,stavit direktno na “gosta”preko noći.Tu večer sam osjetila da će bit belaja i odmah reagirala.Cure moje,desilo se čudo!!!Kod “gostiju” koji su se navikli bit kod vas duže vrijeme,samo treba bit uporan.Otprilike 14 dana i odu!Preporučam od !

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.