Hemoroidi poslije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Da, vjerojatno nije za trudnoću i doljenje pogodan. Ali melem smiješ koristiti i tada! :)

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Zbog čega se javljaju ti hemoroidi? Mislila sam da se pojave ako krivo tiskamo prilikom poroda, a sad vidim da ste ih dobile i prije poroda.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja sam ih dobila mjesec dana prije poroda. Dobijes ih ako imas zatvor, tvrdu stolicu,… Uglavnom ih dobijes naravno od naprezanja. Rijesila sam ih se tako sto sam stavljala ledene obloge, ali ja sam ih rijesila u pocetnoj fazi, ni blizu ovome sto crke imaju. Na porodu se sva sreca nisu vratili. Kako mislis krivo tiskas, pa i trebas “tiskat u guzu”? Moj prvi stisak je bio krivi, tj. tiskala sam u glavu. Pa su mi babice vikale: Gospodjo, ne u glavu, u guzu tiskat! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Ne znam ja uopće kako se tiska u guzu, a kako u glavu  Nisu nam ništa specijalno objasnili na trudničkom tečaju. Samo su rekli da treba pravilno disati i kad nam kažu da tiskati. A kako, pojma nemam. Morat ću na youtube-u pogledati. Valjda ima tamo nešto na tu temu.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    ja sam sad u 34 tjednu i izašao mi je hemeroid ali me ne boli…i prije sam znala ponekad imati problema, ali su se povukli sami od sebe…a treba malo promijenit i prehranu pa bude bolje….nadam se da ću ih se uspijeti riješiti prije poroda jer me užasno strah boli koje mogu prouzročit nakon poroda ako se pojave 
    kažete da je dobar i običan melem (onaj u tubici, ili kremica ona), ili ste mislile na neki drugi melem??

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Cula sam da i hladan oblog od kamilice moze pomoci.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Cula sam da i hladan oblog od kamilice moze pomoci.

    Probat ću i to…..kažem, sad me trenutno ne boli ali ne mora značiti da neće počet….mojoj prijateljici su bili izašli nakon poroda i plakala je na wc-u od bolova, zato me strah 

    I da, kakvo je to stiskanje na trbuh (a ne na guzu), šta to znači uopće???? Šta postoji neka razlika? Kako uopće mogu skužit razliku u tom trenutku??? 

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Kada krenu jači trudovi, bude veliki pritisak na trticu i debelo crijevo tako  da imaš osjećaj kao da moraš na wc. I kad krene porođaj, tiskaš kao da si na wc-u. Ne znam jesam li se dobro izrazila, ali vidjet ćete kad to doživite. Meni su kolegice tako opisivale, ali nisam mogla shvatiti dok nisam rodila.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    kukukaka


    Kada krenu jači trudovi, bude veliki pritisak na trticu i debelo crijevo tako  da imaš osjećaj kao da moraš na wc. I kad krene porođaj, tiskaš kao da si na wc-u. Ne znam jesam li se dobro izrazila, ali vidjet ćete kad to doživite. Meni su kolegice tako opisivale, ali nisam mogla shvatiti dok nisam rodila.

    E bas tako kukukaka, meni su babice stalno govorile tiskat na guzu, ili tiskat ko da kakas :-D. Ni ja ne znam to drugacije objasniti. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Hvala što ste to malo objasnile. Nije mi jasno kako je patronažna na trudničkom tečaju zaboravila reči nešto i o tome.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.