Heeelp 🙄

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • loptica1

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zadnja m bila 28 aprila,s tim da je dosla 3 dana ranije,inace urani dan dva.
    Ovulacija bila 13 maja,a vjestica je trebala doci 27 maja.
    Na dan kasnjenja test pokazao -
    Nemam uopce nikakve znakove pmsa,grudi me boluckaju samo na dodir i to sa strane. Sta mislite jel bilo rano za test?
    I da,radimo na bebi 

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Ako je trebala doći 27., znači da ti kasni već tri dana, ne bi trebalo biti kasno za test. Sretnooo!! 🍀🤰
    P.S. Mozda nisam mjerodavna, ja radim testove vec 5 dana prije jer ne mogu izdrzati 🧐😏

    [lilypie.com]

  • Avatar Katarina1990

    Katarina1990

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    *rano za test

    [lilypie.com]

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ponovi kroz dva tri dana…  😉

  • Avatar Ivancica46

    Ivancica46

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam ovdje pa.tako da nezz jel bas pitanje za ovdje ali oprostite . Uglavnom moje menstruacije isle su ovako 1.3 , 29.3 , 26.4 relativno tocno (28,29dana) ….e sad sam.ja ocekivala svoju mengu 24.5 medjutim nema je , nisam se plasila jer nisam imala odnose od zadnje menge ali djavo ne da mira , pa sam 29.5 imala.odnose dva puta prvi put bez drugi put sa zastitom, drugi put mi je bio “kritican” iz razloga sto ne znam da li sam se odmakla kad je momak svrsio il sam “uspjela” zakaciti par kapi jer je kondom pukao odnosno bio je probusen na dva mjesta . Po vasem misljenju da li se trebam bojati jer su mi neplodni dani i druga stvar sto me momak tjesi s tim da kolicinski nije puno 

  • loptica1

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ivancica46

    Pozdrav nova sam ovdje pa.tako da nezz jel bas pitanje za ovdje ali oprostite . Uglavnom moje menstruacije isle su ovako 1.3 , 29.3 , 26.4 relativno tocno (28,29dana) ….e sad sam.ja ocekivala svoju mengu 24.5 medjutim nema je , nisam se plasila jer nisam imala odnose od zadnje menge ali djavo ne da mira , pa sam 29.5 imala.odnose dva puta prvi put bez drugi put sa zastitom, drugi put mi je bio “kritican” iz razloga sto ne znam da li sam se odmakla kad je momak svrsio il sam “uspjela” zakaciti par kapi jer je kondom pukao odnosno bio je probusen na dva mjesta . Po vasem misljenju da li se trebam bojati jer su mi neplodni dani i druga stvar sto me momak tjesi s tim da kolicinski nije puno

    Jesi radila test?

  • loptica1

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    nena1986

    Ponovi kroz dva tri dana… 😉


    U subotu cu ponoviti,pa javimo rezultate..
    Nadamo se plusicu 😍

  • Avatar Ivancica46

    Ivancica46

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    loptica1

    Ivancica46

    Pozdrav nova sam ovdje pa.tako da nezz jel bas pitanje za ovdje ali oprostite . Uglavnom moje menstruacije isle su ovako 1.3 , 29.3 , 26.4 relativno tocno (28,29dana) ….e sad sam.ja ocekivala svoju mengu 24.5 medjutim nema je , nisam se plasila jer nisam imala odnose od zadnje menge ali djavo ne da mira , pa sam 29.5 imala.odnose dva puta prvi put bez drugi put sa zastitom, drugi put mi je bio “kritican” iz razloga sto ne znam da li sam se odmakla kad je momak svrsio il sam “uspjela” zakaciti par kapi jer je kondom pukao odnosno bio je probusen na dva mjesta . Po vasem misljenju da li se trebam bojati jer su mi neplodni dani i druga stvar sto me momak tjesi s tim da kolicinski nije puno
    Jesi radila test?


    Nisam jer je tek drugi dan od odnosa prerano je

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.