Gubitak kilaze u trudnoći i pomicanje bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nela111

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage mame, potreban mi je savjet ako se neka od vas susrela s time u trudnoći. Naime ovo mi je prva trudnoća, i ja inače sam uvijek imala 50-52 kg. U 13.tjednu sam se vagala i dobila sam 1 kg,  imala sam 51. Da bi sada u 15.tjednu se vagala i imam 48 kg. Imam povećan apetit i stvarno jedem najnormalnije ali umjesto da se primaju kg ja ih gubim, pa eto ako neko zna šta bi moglo biti molim za savjet, i da ne zaboravim još nešto što me jako brine a trenutno nemam kod kojeg gin. Otići a u bolnice me je iskreno strah zbog virusa itd. Uglavnom prekjučer sam se probudila i sa desne strane trbuha mi je bilo skroz nadignuto kao neka lopta ali samo s desne strane, mama kaže da se beba pomaknula samo, ali navodno ja kako mi je ovo prva trudnoća pomicanje bebe bi trebala osjećat tek za 3,4 tjedna, hvala svima na odgovorima unaprijed. 💜

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Nemoj se previse brinuti za kilazu, beba sebi uzme koliko treba, s vremenom ce ti se pojacati apetit i dobit ces kile. Nadam se da pijes dodatno neke prenatalne vitamine. Sto se tice “grbe”, tako sam i ja imala cesto… Kod mene je nekad bila beba, a nekad kontrakcije. Nemoj samo dirati trbuh kada vidis tako i vratit ce se sve na mjesto, ako te slucajno pocne boljeti i bude li tako ucestalo, javi se ginekologu. Preceste kontrakcije nisu dobre i mogu uzrokovati prijevremeno otvaranje. Ako ti je tako par puta dnevno nemas brige, lezi, opusti se… I cuvaj se! Sretno ❤️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.