Ginekolog u Sesvetama

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Mame , pls pomoć i savjet ako koja zna! Ja sam naime već godinama kod dr. Zadre u Sesvetama, sad mi je ovo treća trudnoća  ( 4mj) i čeka me 3 carski, i naravno dr.Zadro mi ne da bolovanje, inače je poznat po tome, ja sam naime iscrpljena, em imam manjak željeza i dvoje malih kikića, cijeli dan na poslu sjedim, jednostavno ne mogu raditi do kraja trudnoće, uglavnom tražim novog ginekologa, po mogućnosti Sesvete , iskustva , tko je dobar i jel prima nove pacijente, čula sam za dr. Zlatu Srebreniković, dali netko zna jel ona prima nove i hoće li mi dati bolovanje?  Hvala :)

    Bog je velik!

  • mara22

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Bumbali


    Mame , pls pomoć i savjet ako koja zna! Ja sam naime već godinama kod dr. Zadre u Sesvetama, sad mi je ovo treća trudnoća  ( 4mj) i čeka me 3 carski, i naravno dr.Zadro mi ne da bolovanje, inače je poznat po tome, ja sam naime iscrpljena, em imam manjak željeza i dvoje malih kikića, cijeli dan na poslu sjedim, jednostavno ne mogu raditi do kraja trudnoće, uglavnom tražim novog ginekologa, po mogućnosti Sesvete , iskustva , tko je dobar i jel prima nove pacijente, čula sam za dr. Zlatu Srebreniković, dali netko zna jel ona prima nove i hoće li mi dati bolovanje?  Hvala :)

    evo ja sam kod nje,  dat će ti sigurno BO, isto sam bila kod Zadre, zamjerio mi se…
    kada sam saznala za trudnoću isla sam se prijaviti kod nje, ima dosta pacijenata ali nekako mislim da ima još mjesta. sestra joj je super organizirana i nema čekanja, ljubazna, a doktorica je nježna i stručna, nije baš razgovorljiva, ali ovisno što ti je bitno..
    sretno…

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    baš ti hvala na odgovoru, imam br al nitko se ne javlja, jel znaš možda radno vrijeme?

    Bog je velik!

  • mara22

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    parni ujutro, neparni popodne,  ali točno ću ti napisati ima vrijeme od naručivanja:
    ujurto kada radi tada naručuje od 13-14, popodnevna smjena - naručivanje od 19-20 s time da ti svako malo ode na GO ne znam koliko ga ima, ali ja sam dva puta za vrijeme trudnoće i pregleda kod nje bila na zamjeni koja je loša u domu zdravlja, probaj se strpiti, mislim da će ti se isplatiti čekanje.
    pozz

  • Avatar Bumbali

    Bumbali

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    hvala ti , probat ću, još da te pitam što se tiče, prenošenja kartona kako to ide?

    Bog je velik!

  • mara22

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    ja sam morala ići do sestre od Zadre, pa potom odnijeti Zlati…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.