Folna kiselina

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    drzim palceve al moguce da su plodni dani…mene je i tad bolilo , al manje

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    I ja držim palčeve za plusić :)) 
    Simptomi su zaista jako individualni. Mene je recimo bolilo tek nekoliko tjedana nakon plusa, a posumnjala sam jer mi je bila muka od slatkog, a inače sam se prije menge davila u tome. I sjećam se, jednu večer se muž legao na mene. Tak se on nekad zaleti na mene i “zarobi me”. Inače mi to nije smetalo, ali tada sam bila tako ljuta na njega da sam jedva zaspala tu večer jer kao kaj mi se legao na trbuh  Čuvala sam ga a nisam ni znala da sam trudna.

    U svakom slučaju nadamo se plusu, ako ne sada bit će ne brini 

  • danči11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Hvala cure nadam se da je u pitanju bebica jer bez jedne sam ostala u 3 mjesecu 

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Nemoj biti tužna, samo razmišljaj pozitivno i doći će bebica opet! 

  • danči11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Hvala cure na podršci i nadam se da budem uskoro saznala dal me več dva tjedna boli jer dolazi bebica il je šta drugo, jer budem zludela od brige. Sad mi frendica veli da i ona počela pit folnu i da ju isto boli a zna da bebice nebu jer nisu radili na tome

  • Avatar Tina160

    Tina160

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    Pred 2 tjedna sam saznala da sam trudna, obavila pregled i sve je u redu :) i tek tada na 1. pregledu mi rekla da počnem piti folnu kiselinu, no takvi bolovi su mi bili od početka i još uvijek traju tako da iz iskustva znam da nije stvar u folnoj..

    11.7. <3 can't wait :)

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Da se nadovežem kad je već tema folna kiselina…. Nemam iskustva s bolovima i folnom, ali imam sa mučninom… naime, počela sam piti folnu 2/3 mjeseca prije nego sam ostala trudna i nastavila kad sam zatrudnila. Uskoro su počele mučnine za koje sam mislia da su normalne, ko i inače kod većine žena. No onda smo otišli na put i ja sam zaboravila uzeti folnu. NIsam ju pila 2 tjedna i u ta dva tjedna niš od mučnina. Došla doma, počela piti - i bilo mi je zlo.
    Kasnije mi je ginićka preporučila Elevit. Mučnine su stale, al ni njega nisam redovno pila.

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Meni je Folic plus bio super, a ovaj Elevit me ubija. Čim popijem ovo pakiranje, ostavljam se ćorava posla 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.