Folna kiselina

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • danči11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Počela sam piti folnu kiselinu i imam bolove u trbuhu ko da moram dobi  menstruaciju, dal je to normalno il ne?

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    koliko si trudna? mene je prva 3 miseca bolilo uzasno…mislila sam da ću svaki tren dobit nisam ni znala da sam trudna.. al ja sam inace imala bolne menstruacije…

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Mislim da to nema veze s folnom?

  • danči11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu
    Počela sam pit folnu jer planiram trudnoću i imam te bolove… a mozda sam i trudna ostala u ova dva tjedna a da još ni neznam
  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    ahaa.. nisam skužila :) da, onda moguće..ili ćeš stvarno dobit mengu ili je bebica tu. saznat ćeš uskoro :)

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    i ja mislim da to nema veze s folnom. mene je tako bolilo povremeno cijelo prvo tromjesečje, a i sad ponekad zna…

  • danči11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Meni je to sve novo nemam jos djece pa imam miljun pitanja.. znaci moguće da odma poslije odnosa par dana osjetiš bolove?

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    pa meni su bolovi bili negdje tjedan dana pred datum očekivane menstruacije kao što mi je bilo svaki mjesec prije toga, samo što ovaj put nisam dobila mengu, nego sam ostala trudna :-)
    i meni je ovo prva beba, tako da znam kako ti je.
    a sve ti je to sa simptomima i bolovima individualno. nadam se da je to kod tebe znakić za bebu :-)
    kad ti je uopće bila zadnja menstruacija?

  • danči11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Zadnju sam imala 29.10 i trajala mi kojih 5 dana i nakon toga se bacila na posao i odma za par dana osjetila bolove. A folnu isto počela piti od tad

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    aham, nije bilo baš tako davno. a ništa onda čekamo i držimo palčeve za plusić :-)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.