FERTIL UP kapsule(iskustva)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Pozfrav drga zenice,napravile yam ovu grupu s namjerom jer smo ja i MM poceli poti oboje Fertilup kapsule..
    U 3 mj sam imala spontani pa smo odlucili sad nedavno ponovno krenuti u akciju..
    Posto sam cula da su te kapsule izuzetno dobre zanimaju me vasa iskustva,a mozda ce i nekome drugome pomoci da sto prije dode do svoje plusica.
    Lp svima!😊😊😊

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Oprostite na pravopisnim greskama,tipkovmica na mobitelu me vec par dana muci🙄🙄

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Oprostite na pravopisnim greskama,tipkovmica na mobitelu me vec par dana muci🙄🙄

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    zoeeuzoee

    Pozfrav drga zenice,napravile yam ovu grupu s namjerom jer smo ja i MM poceli poti oboje Fertilup kapsule..
    U 3 mj sam imala spontani pa smo odlucili sad nedavno ponovno krenuti u akciju..
    Posto sam cula da su te kapsule izuzetno dobre zanimaju me vasa iskustva,a mozda ce i nekome drugome pomoci da sto prije dode do svoje plusica.
    Lp svima!😊😊😊


    Pozdrav, 
    Citala sam odlicne recenzije za njih, kupila, pili smo ja i partner 4 mjeseca i nismo primjetili apsolutno nikakav benefit, nazalost :( sad on pije Multi prosti i maca potent, a ja Prenatal plus razne dodatke, pa cemo vidjeti, nadam se dobrom :) 

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Mi sam pijemo prvu kutiju jos,imala sam vec jedan spontani u 4 mj pa radi preventive 😊
    Sretno😘

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar Bjanka11

    Bjanka11

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Cao. Nakon 8meseca pokusavanja da ostanem trudna al bez uspeha odlucili smo da mozda je ok da pijem neke vitamine za plodnosti, uzela sam FERTILITY BOOST imali su bas dobrar rejting, narucila i pocela sam. Nisam mogla da verujem da iz prva nisu imali aplsolutno nikakav efekt a tek onda sam imala efekt al NEGATIVAN. Upropastili su mi ciklus, pre su mi ciklusi bili super normalni (28dana) al zbog te vitamine kasnila mi je 4 dana. Prvo pomislila sam da nisam mozda trudna al testovi su bili negativni. Jedva nakon 5dana dobila sam al oskudno i uzasno me je bolela glava. 
    Nemoj da ih uzimas, bar ne ove sto sam ja narucila, jedino sto bi postigla je da sjebes cuklus. (Oprostite zbog greske u pisanje :) zivim u Nemacka pa mi malo tesko, al se trudim 🖤)

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    FERTILITY BOOST i FERTIL UP nisu iste kapsule,ove tvoje imaju drugaciji sastav i drugi proizvodac je,zao mi je sto nisi bila zadovoljna
    Meni je stigla tocno u dan pa cak i u sat nakon mjesec dana sto sam ih pila 

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.