fertil up i preparati za začeće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dejaaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, muž i ja zelimo dugo bebicuu i radimo na tome medjutim nistaa.. Zanima me da li je neko imao iskustva sa Novalac kapsulama za koje sam pretrazivala da su dobre za zene koje planiraju trudnocu jer imaju sve vitamine koje ne uspijemo unijeti u hrani? 

  • dejaaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Marijana10

    anuska146


    pozdrav svima,
    zanima me da li netko ima nekih iskustva sa fertil up-om il nekim sličnim preparatima za poboljšavanje mogućnosti zaćeca. Za drugo nisam dosad ni čula, dosta je skupo i treba ga oboje piti, ali ako pomaže vrijedilo bi. Vec dugo pokušavamo tako da bi nam svaki savjet dobro došao. Hvala svima unaprijed

    Vidjela sam da se ovdje piše o Fertilup preparatu za plodnost i htjela sam samo ostaviti komentar koji će možda nešto značiti nekim parovima. Oni koji smatraju da nešto reklamiram samo nek zaobiđu moju objavu. Nama je diagnosticiranaastenozoospermija i nakon višemjesečne uptrebe i ponovljenih nalaza, dobili smo odlične rezultate. Ostalo mi jedno neotvoreno pakiranje i mogu ga pokloniti nekome. Sada očekujemo dijete i ako nekome treba povratna informacija da je nešto nekome pomoglo, evo je, a ako netko ne vjeruje, a nema novaca izlagati se riziku isprobavanja raznoraznih proizvoda na tržištu, drage volje poslati ću sliku nalaza. Koristili smo samo fertilup.


    Da li se one piju i za vrijeme mens.?
    Upust cestitam ti i puno srecee😍

  • dejaaa

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    dejaaa

    Marijana10

    anuska146


    pozdrav svima,
    zanima me da li netko ima nekih iskustva sa fertil up-om il nekim sličnim preparatima za poboljšavanje mogućnosti zaćeca. Za drugo nisam dosad ni čula, dosta je skupo i treba ga oboje piti, ali ako pomaže vrijedilo bi. Vec dugo pokušavamo tako da bi nam svaki savjet dobro došao. Hvala svima unaprijed

    Vidjela sam da se ovdje piše o Fertilup preparatu za plodnost i htjela sam samo ostaviti komentar koji će možda nešto značiti nekim parovima. Oni koji smatraju da nešto reklamiram samo nek zaobiđu moju objavu. Nama je diagnosticiranaastenozoospermija i nakon višemjesečne uptrebe i ponovljenih nalaza, dobili smo odlične rezultate. Ostalo mi jedno neotvoreno pakiranje i mogu ga pokloniti nekome. Sada očekujemo dijete i ako nekome treba povratna informacija da je nešto nekome pomoglo, evo je, a ako netko ne vjeruje, a nema novaca izlagati se riziku isprobavanja raznoraznih proizvoda na tržištu, drage volje poslati ću sliku nalaza. Koristili smo samo fertilup.

    Da li se one piju i za vrijeme mens.?
    Usput cestitam ti i puno srecee😍


  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ja pijem fertil up vec mjesec dana. Ne radimo jos na bebi jer me cekaju neke pretrage, ali ima dosta vitamina u sebi pa sam ga pocela piti. Pila sam normalno i tokom menstruacije. Javim za dva mjeseca ima li kakve promjene. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Vvvv

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Dali fertilup zaista moze pomoc da se postigne ovulacija
    Ja imam pcos i neredovnu menstruaciju i izostanak ovulacija pa me zanima dali je nekome pomoglo koristenje fertilup

  • Vvvv

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    dejaaa

    Pozdrav, muž i ja zelimo dugo bebicuu i radimo na tome medjutim nistaa.. Zanima me da li je neko imao iskustva sa Novalac kapsulama za koje sam pretrazivala da su dobre za zene koje planiraju trudnocu jer imaju sve vitamine koje ne uspijemo unijeti u hrani?


    Ja sam pila novalac kapsule u kombinaciji sa inofolicom  godinu dana sam  pila i nikakva pomaka, stim da imam pcos i neredovne cikluse 

  • Rency_84

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    🌼TiKi🌼

    Ja pijem fertil up vec mjesec dana. Ne radimo jos na bebi jer me cekaju neke pretrage, ali ima dosta vitamina u sebi pa sam ga pocela piti. Pila sam normalno i tokom menstruacije. Javim za dva mjeseca ima li kakve promjene.


    Ja koristim fertilup bas radi vitamina i regulira rad stitnjace

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.