fertil up i preparati za začeće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anuska146

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    pozdrav svima,
    zanima me da li netko ima nekih iskustva sa fertil up-om il nekim sličnim preparatima za poboljšavanje mogućnosti zaćeca. Za drugo nisam dosad ni čula, dosta je skupo i treba ga oboje piti, ali ako pomaže vrijedilo bi. Vec dugo pokušavamo tako da bi nam svaki savjet dobro došao. Hvala svima unaprijed

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga anuska146, u ovom članku možete pročitati koji su prirodni dodaci prehrani za povećanje plodnosti: https://klokanica.24sata.hr/zelim-dijete/planiranje-trudnoce/dodaci-prehrani-za-musku-i-zensku-plodnost-726 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar orhideja2

    orhideja2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Mi smo prvo dijete uspjeli napraviti stvarno brzo, valjda nam se posrećilo, no sad ipak ide teže. Problem su moji neredoviti ciklusi, koji su i jako dugi. Variraju od 45-60 dana, a koji put se znaju razvući i na 90-120 dana. Pravila nema.
    Ja uzimam vitex (agnus castus ili konopljiku) što pomaže u normalizaciji hormona i ulje noćurka koje pojačava plodnu sluz i jajašce, odnosno-žuto tijelo.
    Muž pije astaxantin koji popravlja spermogram (nemamo razloga ni dokaza vjerovati da mu spermogram nije dobar, ali ova alga je dobra za masu toga, a usput popravlja spermogram, pa nek se nađe).
    Također, oboje uzimamo folnu kiselinu. 
    Nadamo se da će upaliti. 
    Javim se ako (kad) uspije :)

  • bubicazubica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    koristila sam fertil up…možda niti mjesec dana nakon što sam ostala trudna(ne vjerujem da je bilo baš tako njihovo ubrzano djelovanje)…trudnoća se nije održala,nažalost…
    od kad sam ponovo počela raditi na bebi,uzela sam bila još dva tretmana tih tableta…i neću ih više uzimati.mislim nemam razloga za to..ali,sad koristim femisana kapi(em što su jeftinije,mislim da možda ipak bolje služe svrsi,ne znam)…pijem i folacin,prepisane od moje dr….od čajeva koristim marulju(do ovulacije)a nakon toga pijem vrkutu…
    …jedem puno cikle!!!!!

  • Avatar sokica

    sokica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja imam jednu molbu,posto zivim u Crnoj Gori ovamo nema FertilUp ,a kazu da je dobar mi imamo autobuse koji idu do Dubrovnika,pa me zanima sada u kojem gradu moze da se kupi ovaj preparat moze li neko da mi pomogne??hvala

    S..

  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila preporuku za Femisan A kapi. Jel netko probao?
    Od moje prije prija (kako to već ide) tvrdi da su joj pomogle, nakon 5-6 godina pokušavanja, potpomognuta, umjetna… ništa. Počela je s kapima i ostala trudna prirodnim putem, nedavno i rodila.
    Ne znam šta da mislim, nisam se još okušala sa takvim preparatima.

    [lilypie.com]

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Lela


    Ja sam dobila preporuku za Femisan A kapi. Jel netko probao?
    Od moje prije prija (kako to već ide) tvrdi da su joj pomogle, nakon 5-6 godina pokušavanja, potpomognuta, umjetna… ništa. Počela je s kapima i ostala trudna prirodnim putem, nedavno i rodila.
    Ne znam šta da mislim, nisam se još okušala sa takvim preparatima.

    Oni imaju svoju internet stranicu i stvarno su kapi koliko čitam dosta ucinkovite.. puno žena se riješilo cista..upala..i lakše ostale trudne.. ja sam ih sebi kupila ..ali sam ih samo jedan dan koristila jer sam drugi dan saznala da sam trudna.. pokušaj s njima 

  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Melly divotica, naoružaš se preparatima i vidiš +. Prekrasno!!
    Mislim da ću ih uzet i pokušat, hvala!

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    sokica,narucis direktno kod njih.Imaju ti internet i facebook stranicu.Ja sam isto narucila i meni salju za Njemacku pa ce i tebi za Crnu goru.Platis postarinu 65 kuna.

  • Marijana10

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja mogu samo pohvaliti Fertilup preparat. Muž je radio spermiogram više puta, bio je dosta loš i od tada je krenuo uzimati Fertilup. U relativno kratkom roku su mu se poboljšali rezultati. Toliko da je i doktor ostao oduševljen. Međutim, trudimo se i dalje. Ja ih sad uzimam drugi mjesec i vidjet ćemo hoće li se meni regulirati ciklusi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.