fertil up i preparati za začeće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Iva60

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ma dajte molim vas. Pišete o femisan kapima kao da su nekakav čudotvoran lijek. Da su to toliko čudotvoran lijek, parovi više ne bi imali problema sa začećem. Neplodnost je puno veći problem koji se ne može riješiti kapima  od 80 kuna, a pogotovo da se to tako veliko rješenje krije u dm-u. Jedna lijepa velika probaganda se napravila oko femisan kapi. Na 100 strana čitam o tome i na kraju shvatiš da iza svega stoji čitava vojska ljudi koji pišu ovakve komentare: ” čudotvorno sam zatrudnjela idući dan”. Molim Vas! ima nas ovdje sa stvarnim i ozbiljnim problemima koji se ne mogu izliječiti nekakvim “čudotvornim kapima”

  • Marijana10

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Vidjela sam da se ovdje piše o Fertilup preparatu za plodnost i htjela sam samo ostaviti komentar koji će možda nešto značiti nekim parovima. Oni koji smatraju da nešto reklamiram samo nek zaobiđu moju objavu. Nama je diagnosticirana astenozoospermija i nakon višemjesečne uptrebe i ponovljenih nalaza, dobili smo odlične rezultate. Ostalo mi jedno neotvoreno pakiranje i mogu ga pokloniti nekome. Sada očekujemo dijete i ako nekome treba povratna informacija da je nešto nekome pomoglo, evo je, a ako netko ne vjeruje, a nema novaca izlagati se riziku isprobavanja raznoraznih proizvoda na tržištu, drage volje poslati ću sliku nalaza. Koristili smo samo fertilup.

  • Marijana10

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    anuska146


    pozdrav svima,
    zanima me da li netko ima nekih iskustva sa fertil up-om il nekim sličnim preparatima za poboljšavanje mogućnosti zaćeca. Za drugo nisam dosad ni čula, dosta je skupo i treba ga oboje piti, ali ako pomaže vrijedilo bi. Vec dugo pokušavamo tako da bi nam svaki savjet dobro došao. Hvala svima unaprijed


    Vidjela sam da se ovdje piše o Fertilup preparatu za plodnost i htjela sam samo ostaviti komentar koji će možda nešto značiti nekim parovima. Oni koji smatraju da nešto reklamiram samo nek zaobiđu moju objavu. Nama je diagnosticirana astenozoospermija i nakon višemjesečne uptrebe i ponovljenih nalaza, dobili smo odlične rezultate. Ostalo mi jedno neotvoreno pakiranje i mogu ga pokloniti nekome. Sada očekujemo dijete i ako nekome treba povratna informacija da je nešto nekome pomoglo, evo je, a ako netko ne vjeruje, a nema novaca izlagati se riziku isprobavanja raznoraznih proizvoda na tržištu, drage volje poslati ću sliku nalaza. Koristili smo samo fertilup.

  • tonkica031

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure kupila sam sebi i mužu tablete fertil up i od danas krecemo i nadamo se ubrzo nekom plusicu… Vec 7mjeseci pokusavamo i nikako da se uhvati sad sam krenila i na folikulometriju i ocoto imam neki problem jer mi se folikul uopce ne rasprsne i nije doslo do ovulacije… Ici cu kos sljwdwci ciklus pa ako se ne rasprsne rekao mi ke ginic da ce ce dati meku inekciju koja potice pvulaciju… Nadam se da ce uz ove tablete sve biti u redu i da ce biti plusic pa da nemoramo koristiti inekciju

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Iva60

    Ma dajte molim vas. Pišete o femisan kapima kao da su nekakav čudotvoran lijek. Da su to toliko čudotvoran lijek, parovi više ne bi imali problema sa začećem. Neplodnost je puno veći problem koji se ne može riješiti kapima od 80 kuna, a pogotovo da se to tako veliko rješenje krije u dm-u. Jedna lijepa velika probaganda se napravila oko femisan kapi. Na 100 strana čitam o tome i na kraju shvatiš da iza svega stoji čitava vojska ljudi koji pišu ovakve komentare: ” čudotvorno sam zatrudnjela idući dan”. Molim Vas! ima nas ovdje sa stvarnim i ozbiljnim problemima koji se ne mogu izliječiti nekakvim “čudotvornim kapima”


    Oprostite..ali svak ima svoj nacin..nekome pomognu nekome ne…isto tako i drugi lijekovi cajevi i te stvari….dok jedni govore vrkuta extra drugi kazu nista…nemoze sve na svakoga djelovati isto…i ja imam problem isto….i voljela bi da probam sve moguce sto mogu….da zatrudnim prirodno…jer moze ye desiti i da ivf ne uspije…tako da mislim da svak ima svoje misljenje o tim “lijekovima”…..lijep pozdrav

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Parkiza

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Melly29

    Lela


    Ja sam dobila preporuku za Femisan A kapi. Jel netko probao?
    Od moje prije prija (kako to već ide) tvrdi da su joj pomogle, nakon 5-6 godina pokušavanja, potpomognuta, umjetna… ništa. Počela je s kapima i ostala trudna prirodnim putem, nedavno i rodila.
    Ne znam šta da mislim, nisam se još okušala sa takvim preparatima.
    Oni imaju svoju internet stranicu i stvarno su kapi koliko čitam dosta ucinkovite.. puno žena se riješilo cista..upala..i lakše ostale trudne.. ja sam ih sebi kupila ..ali sam ih samo jedan dan koristila jer sam drugi dan saznala da sam trudna.. pokušaj s njima


    Dobar dan ja i suprug zelimo Bebu vec 6 god.. bili kod doktora uraditi sve analize kod mene je sve ok Ali kod njega su spermatoize nepokredne i slabe Dali ovi kapi pomazu za To hvala unapred Ocekujem vas odgovor 

  • Parkiza

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobar dan ja i suprug zelimo Bebu vec 6 god.. bili kod doktora uraditi sve analize kod mene je sve ok Ali kod njega su spermatoize nepokredne i slabe Dali ovi kapi pomazu za To hvala unapred Ocekujem vas odgovor 

  • Avatar Fly19

    Fly19

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ajmo zene, ima li koja iskzstva sa FertilUp tabletama , javite seeeee, mislim ih se uzeti pa me zanima ima li pozitivnih informacija 😍

  • Maybebaby

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav,suprug i ja planiramo bebu ali već 3 godine ništa. Ja imam 22 godine a suprug 26.
    Idem po doktorima,i doktor mi je rekao da imam pcos,izmedju cina 1 i cina 2,ne redovite su mi menstruacije od 30-94 dana,sa suprugom je sve u redu. Sad me zanima dali je neko probao stvarno fertil up za parove i dali su uspijeli ostvarili svoj cilj (Da dobiju bebu)? 
    Hvala svima unaprijed na odgovorima I svima svu sreću želim da napokon dobiju svoje male anđele za koje se borimo i pokusavamo sve! 😊👶

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    anuska146

    pozdrav svima,
    zanima me da li netko ima nekih iskustva sa fertil up-om il nekim sličnim preparatima za poboljšavanje mogućnosti zaćeca. Za drugo nisam dosad ni čula, dosta je skupo i treba ga oboje piti, ali ako pomaže vrijedilo bi. Vec dugo pokušavamo tako da bi nam svaki savjet dobro došao. Hvala svima unaprijed


    Ja i muz smo popili prosle godine po 4 mj fertilup.   Poslije sam ja pila femibion a on nista jer svakako ima uredan spermiogram.  Sad pijemo orthomol natal i orthomol fertil plus.   Bacamo pare imam osjecaj jer bebe iako smo zdravi nigdje. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.