Druga jedva vidljiva crta na testu za trudnocu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maestral13

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu


    Pozdrav cure, jel vi vidite crticu ili si umišljam?

  • maestral13

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
  • lea1304

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje. Naime početkom plodnih dana mi se pojavio smeđi iscjedak misleći da su to ostatci menstruacije. Za svaki slučaj sam obavila 2 testa za trudnoću, jedan dnevni koji se pokazao negativnim i jedan jutarnji na kojemu se blago nazire druga crta. Što da radim

  • ancianci02

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Cure jutros otišla sam jutros i uzela digitalni test za trudnocu clearblue, i negativan je i on, nisam mogla cekati tih par dana za ginekologa. Msm da definitivno mogu isljuciti trudnocu 😁

  • Avatar belinda09

    belinda09

    Broj poruka: 743

    Prijavi adminu

    Lea1304 ponovite sutra test ili za 2 dana. Crta treba tamniti. Medju boljima su testovi iz mullera obicne trakive koje su i povoljne.
    Anciancio2 bravo, nadam se da ste mirni sad. Obavezno odite kod ginica i raspitajte se za kontracepciju. Ne trebaju vam ovakvi stresovi (iako ce ih bit jos sigurno). Negativan test i menstruacija su dosta pouzdan znak da nema trudnoce.

    🧍‍♀️37; AMH 10,9 pmol/l 🧍40; spermio odlican
    IVF 12/2021: 9🥚🪄3 oplodjena, 2 vratili beta😴
    Blago stimulirani/ 7.2022- vratili 2, beta😴
    Fet 9.2022 ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2873

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    ancianci02

    Martina1931

    ancianci02

    belinda09

    ancianci02

    Nemojte zamjeriti molim vas…
    Samo me zanima da li su ti testovi vjerodostojni nakon dva mjeseca od rizicnog odnosa… radila san jutros isti i negativan je.
    Nemojte se brinuti oko trudnoce. Svi testovi su negativni a i menstruacija je bila, 2x. Test od 10 je osjetljiviji i ranije bi pokazao trudnocu- na nizu koncetraciju hormona trudnoce u urinu, nego onaj od 25. No ako ste tolko u strahu, odite do ginekologa, to ce vas smiriti i raspitajte se za opcije kontracepcije.

    Hvalaa na odgovoru! Znaci ti testovi vaze iako je proslo 2 mjeseca od rizicnog odnosa? Inace imam 19 god, nemam iskustva sa ovim stvarima, sa odnosima sam pocela tek prije par mj, tako da panicim bas što se tice ovoga, a I vas gnjavim istim stvarima. Svakako da cu otici kod ginekologa što prije.

    Niste trudni! Nakon 2tjedna bi vam trebao pokazati, kamoli 2mjeseca.
    Otidjite radije ginekologu nek vam da pilule ili koristite kondome. I malo se educirajte

    Narucena sam ginekologu za 10 tak dana tek, samo me je zabrinulo jer mi zadnja mesnt nije bila obilna toliko, ali ako su oba testa negativna onda definitivno nije trudnoca

    Ne mora znaciti, ima zena sa negativnim testovima a trudne 😎


    🤣🤣🤣🤣🤣obozavam citat tvoje poruke😁😁😁

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2873

    Prijavi adminu

    maestral13


    Morate preko linka stavit sliku ne vidi se odite na google i upisite photo to forum i izbacit ce vam link stavite sliku i kopirate link ovdje

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2873

    Prijavi adminu

    lea1304

    Pozdrav, nova sam ovdje. Naime početkom plodnih dana mi se pojavio smeđi iscjedak misleći da su to ostatci menstruacije. Za svaki slučaj sam obavila 2 testa za trudnoću, jedan dnevni koji se pokazao negativnim i jedan jutarnji na kojemu se blago nazire druga crta. Što da radim


    Kako mislite sta da radite ponovite jos jedan test ukoliko je pozitivan cestitam trudni ste😁

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Djidji

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Uradila sam betu i 28.8 je. To je znak rane trudnoce? 
    Hvala unprijed!😊

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2873

    Prijavi adminu

    Djidji

    Pozdrav,
    Uradila sam betu i 28.8 je. To je znak rane trudnoce?
    Hvala unprijed!😊


    Jest no koji ste dan ciklusa od ovulacije 😊?

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.