dolazak bebe u ljetnom periodu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Evo Mmama i ja imam tako termin krajem sedmog mj i brine me iako mi je to treca beba prvi dva su rodeni u 12 i u 1 mj tako da mi je ovo novo ali snaci cemo se mi,tanki bodic i carapice a za kapicu neznam nisam nikad stavljala djeci kapice u kuci samo za vani tako par bodica kratkih rukava i par odjelaca i to je to.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ohh konačno netko trudan koliko i ja, nekako mi se već činilo da budem sama u rodilištu ,  da tako sam i ja mislila, samo za van,  kako najavljuju ljeto najtoplije do sad, čini mi se da budemo vani od prvog dana tako reći..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Nadam se da će biti toplo, a ne baš najtoplije.. ipak kad pogledate prognozirali su nam i najhladniju zimu, pa je ja ipak nisam vidjela.. Nego, s koliko se može bebu voditi na plažu? naravno išla bi u ranim jutarnjim satima ili predvečer kad sunce malo padne..

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    chocolate


    Nadam se da će biti toplo, a ne baš najtoplije.. ipak kad pogledate prognozirali su nam i najhladniju zimu, pa je ja ipak nisam vidjela.. Nego, s koliko se može bebu voditi na plažu? naravno išla bi u ranim jutarnjim satima ili predvečer kad sunce malo padne..

    mi smo ti se na veliko kupali sa 3 mjeseca, taman navršena, uživao je kao ribica mala , vjerojatno bi mogla i prije samo malo možda nogice umoćiti ili slično, ako procjeniš da je dovoljno toplo more, naravno za izležavanje na plaži, u hladu i spavanje uglavnom nije nikad prerano heheh

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Naša prva bebačica je bila stara 3 mjeseca kad smo išli na more s njom, izležavali smo se u jutro i kasnije popodne na plaži, šetali i tak. Ona je rođena u 6 mjesecu, u 9. više nije bilo gužve, bilo je super toplo, a ne prevruće. A s drugom nismo bili te sreće, planirali smo ić isto tak na more, al ona se nije voljela vozit, htjela je dobit živčani slom od svakok novog prostora i tamo nije htjela ni jest ni spavat. Tak da nismo išli na more :D

  • Avatar slonich

    slonich

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    meni je termin 12.7
    meni majka isto kaže kako se ja osjećam(hladno, toplo)da tako  i bebu oblačim
    meni je ovo prva beba  pa jedva čekam

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    janjich


    meni je termin 12.7
    meni majka isto kaže kako se ja osjećam(hladno, toplo)da tako  i bebu oblačim
    meni je ovo prva beba  pa jedva čekam

    bez brige sve budeš znala jednostavno dođe samo od sebe, za obući, za nahranit za sve kako se dijete rodi rodi se i to nešto u nama, prirodno, instikti..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    marimana


    hvala na savjetima,čitam ih i jedva čekam da zagrlim to naše malo čudo :)  Tata čim dođe s posla grli mene i trbuh,nasloni glavu,priča s njim..svaku veče prije spavanja sve troje "pričamo" di smo bili,šta ćemo sutra raditi..osluškujemo i gledamo di se beba miče.. nismo poludjeli jel da?!

    takvi smo i mi :D

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Meni je termin 13.7. i baš radim plan što sve kupiti… Znate li gdje ima povoljnih bodi benkica? Onako kompleta? Sve što sam vidjela u kompletima po 3-5 su bili bodiji koji se oblače preko glave :(
    A što se mora tiče, mi planiramo ići u rujnu kod muževih roditelja koji žive na moru, ako bude zima za plažu uvijek možemo šetati - morski zrak je sigurno bolji od zagrebačkoga!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Probaj vidjeti u MTČ-u ili negdje gdje se MTČ-ovi proizvodi prodaju.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.