Dojenje u javnosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama2girls

    mama2girls

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Što mislite o dojenju u javnosti? Ja više ne dojim svoje djevojčice, ali moja sestra ima sedmomjesečnu bebu i nedavno je morala nahraniti svoju bebicu u javnosti, tj. otišle smo u auto  nekako nam je bilo neugodno sjesti na klupu. Ja nikad nisam bila u prilici da bih morala dojiti u javnosti, ali pitam se…zašto je to tako čudno? pa djeca moraju jesti isto kao i odrasli (koji jedu u javnosti!) Jeste li vi dojile u javnosti, gdje i kakva je bila reakcija (jel vas brinula uopće?)

  • Avatar PeggySue

    PeggySue

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ja sam dojila u javnosti no uvijek bi sa sobom nosila platnenu pelenu kojom bi se malo pokrila, reakcija drugih me nije brinula, pogotovo u nekim alarmantnim situacijama. Jednom sam sa svojom, tada osmomjesečnom bebom, putovala avionom koji je bio krcat. Do nas su sjedila dva muškarca, a moja beba je iz sveg glasa urlala  i jedini spas bila je cika. Nije mi bilo neugodno jer je toliko vrištala da nisam ni primjetila ljude oko sebe a nisam ni primjetila da je drugima bilo neugodno.
    Cika…spas za sve…

    happy mum

  • branka

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ja sam stvarno često dojila vani, nisam se pokrivala, ali sam pazila da se baš cijela ne otkrijem. Jedino je mom mužu nekad znao biti bed da mi drugi ljudi vide cicu   A sad i kad vidim druge mame kako doje, čak i kad ne paze uopće i stvarno ime se vide cice, to mi se čini skroz normalno. A vjerojatno nekome tko nema dijete, posebno muškarcima, tako izložene cice privlače pažnju, ali možda im je to i drago 

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Iako sam dojila dosta dugo, moram priznati da mi je bilo nelagodno dojiti u javnosti pa sam uvijek išla u auto ili negdje gdje me nitko ne vidi..
    Osim toga i meni i mom mišeku bilo je najugodnije dojenje u ležećem položaju u našem krevetu. No, kad je bila frka, auto ili osamljena klupica bili su sasvim dobro rješenje 

  • Avatar seal

    seal

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mi smo stari 2 mjeseca i dojimo gdje god stignemo i kad kod je potrebno, vani smo cesto u wrap marami tako da vecinom njupa u tome, ali i ako smo negdje  u gostima smjestim se kako je meni udobno i dojim..povremeno se nadu neki kojima je neugodno u mojoj blizini ali oni se onda krenu ili maknu pa je sto se mene tice problem rjesen..ne damo se smesti :D

  • dada

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dugo sam dojila i nisam imala problem da sina podojim u javnosti, ali imala sam neprijatnu situaciju kada sam zamoljena da izađem iz kafića u kojem sam sjedila s suprugom dojeći dijete. Ufuranom konobaru sam rekla da mi ne pada na pamet da izađem i da ima sreće što mi je beba u rukama inače bi me zapamtio. Otišao je kao oparen a mi smo i dalje "kikili!

  • Misty

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Sa prvim djetetom,dojenje vani po prvi put jest neugodno ali kasnije koga briga,najnormalnija stvar i spas!zato bez ustručavanja!

  • Avatar Mala.Mari

    Mala.Mari

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    U početku mi je bilo neugodno, al onda sam otkrila sistem kako da to obavimo neprimjetno
    al sad bebač neče cicu ako smo negdje vani jer je u tom slučaju navikao dobiti bocu

  • mamasita

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    ja sam za dojenje u javnosti.i dojim svoju prinčipesu gdje god stignem,sve to napravim vrlo diskretno tako da ljudi često ni ne skuže da bebulica papa.i nikada se nisam susrela sa negativnim komentarima.kome ne paše neka ne gleda.još najbolje da i o tome razmišljam.meni je moje dijete najbitnije

  • tea1

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Imam 3 -je djece. Od toga najstarije ima 12 god, a bebač ima 6 mj. Isto kao i sa prvim tako i treće dojim u javnosti. Ulovimo mjesto gdje je pogodno, klupa, ili sl i napapamo se. Ukoliko je potrebno nahranim ga i u pošti, kafiću na terasi, malo se pokrijemo i to je to. Uglavnom sad nas ljudi ne gledaju čudno, makar sa najstarijim nije bilo tako. Mene nisu smetali niti komentari niti pogledi, kome smeta neka se makne, beba je u cijeloj prići najvažnija, a primitivci neka idu …

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.