dojenje i menstruacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bori


    Hm..tata radi..mislim da cu otići jer se bas grizem. Uzasno sam u strahu da ću morat u bolnicu..pa sta ću s mišićem svojim..

    Netko drugi onda, sestra, brat, mama….glavno da je tu negdje, ne moraš se bojati, možda se samo čistiš, ali u svakom slučaju bitno je da napraviš pregled ili uzv.

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Dr. tvrdi da je mjesečnica, ali ostalo je malo ovojnice..Dala mi je ergometrin. Kaže da od toga bebč moze imati grčeve..jel ima netko iskustva s tim lijekom?

  • Avatar Boba10

    Boba10

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Bori,ja sam pila ergometrin,dali su mi kad sam išla iz rodilišta doma. Možda ćeš osjećati stezanje i onako ko lagane trudove da imaš,barem je meni tako bilo. Na bebi nisam primjetila da bi bili grčevi,ali nikad neznaš…. Popij terapiju da ti se ne zakomplicirao…nadam se da će sve doći na svoje ubrzo 

    Boba

  • neznamsmislitnadimak

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozz:) ja sam rodila u 6.mjesecu ove godine i prvu menstruaciju sam dobila za dva mjeseca, sve je normalno bilo. I krvarenje i trajanje menstruacije. Ali sad ovaj 3.mjesec nisam dobila. Radila sam 2 testa na trudnocu i negativni su. Vjerujem da je do hormona 

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Drage mame!
    vec sam se krtko dotakla mog problemcica na drugoj temi…
    Imam sincica od 2,5 mjeseca kojeg dojim i rado bih jos koju bebicu posto se na bioloskom satu vec pali alarm (imam 40 godina)
    Vjestica mi nije nikako bila,ali sam prije nekic 10-12 dana imala obilnu plodnu sluz. bili smo tako tih dana u “akciji”
    Znam da nije lako ostati trudna za vrijeme 100% dojenja,ali nije iskljuceno.
    Znaci li ova plodna sluz da je bila ovulacija? Ima li netko iskustva s novom trudnocom nekoliko mjeseci nakon poroda?

  • 1604

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mene me maci menzisot, se porodiv vo April a vo juni I juli imav menstruacija a sega nemam dobieno dali e nesto so hormonite ili Nesto drugo, a Sam doilka? 

  • LauraSrdarevic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav😊Nova sam ovdje.
    Ovako…prvu mjesecnicu nakon poroda dobila sam u 10 mj kada je malecka imala 4 mj…trajala je 4 dana..za tjedan dana opet sam je dobila i trajala je 2 dana..i do sad nista..nema je 2 mjeseca..malecka ima 6 mj..dojim ju od pocetka..koristili smo zastitu a ni nemam nikakvih naznaka, osjecaja da bi bila trudna..dali ima tko sa takvim iskustvom?Nisam radila test al vec polako mi ubija psihu 🤣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.