dojenje i menstruacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    ProudMomy,i meni je palo na pamet da bi mogla biti i ovulacija, pogotovo zbog iscjetka.
    Hvala cure, niš, čekam pa ću vidjeti, al nadam se da se baš ne bude već pojavila - nije baš da mi jako fali 

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Haha, ja sam rekla da ak je već do sad čekala, nek pričeka do jeseni :D

  • malamimi19

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    ja sam dobila menstruaciju 3 i pol tjedna nakon poroda, a tad sam još dojila.
    lohije su mi trajale 3 tjedna, prestalo, pa menstruacija i svaki sljedeći mjesec redovito dolazila..
    i dolazi,. hehe 

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Samo da prijavim da je s onim mojim probadanjem oko jajnika ipak ispalo da se vještica vraća 

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    A joj paris, baš mi je žao…. Mogla je još pričekat. Ja samo molim boga, ak već hoće doć, nek dođe sad prije godišnjeg

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Baš je  Ajd držim fige da tvoja ipak pričeka da godišnji prođe 

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Sve me strah, jer obično i prije, čim bi ja došla na more, ona se došlepala zamnom i ak nije bila još tjedan dana u planu :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    paris


    Samo da prijavim da je s onim mojim probadanjem oko jajnika ipak ispalo da se vještica vraća 

    Ipak je stigla gadura?

    Misha nadam se da ce te tvoja postedit jos malo, kad je vec do sad neko jos malo priceka :-)
    Evo ja cu se svoje taman rijesiti prije mora :-D

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar gzeba

    gzeba

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Kod mene se evo danas pojavila i to 5mj i 2 dana nakon poroda. Uopce je nisam zeljna i  bas sam se nadala da je jos dugo nece biti :-/ Vidjet cu dalje hoce li se ustaliti ili se samo najavljuje

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Meni se nešto sprema, samo da onda procuri prije mora :D Pa da sam mirna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.