Dneva bolnica Goljak mama-dijete

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaSen

    MaSen

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Eto, mi se smjestili..uzasno je zima u sobi. Grijanje nikakvo.. a u kupaoni uopce nema grijanja.. ledeno je.  Same smo u sobi.. nervira me ta kuhinja zbog mlijeka ali smislili smo mi nesto.. 
    Meni je ovo prestresno, a i njoj.. 😔😔😔

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Marsian

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Ima li novijih iskustava s Goljaka odjel majka dijete?

  • Dana23

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Marsian

    Pozdrav,
    Ima li novijih iskustava s Goljaka odjel majka dijete?


    Što vas zanima?

  • DKat

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Ja bi trebala na Goljak sa svojom curicom od 3.5 godine. Nisam zapravo znala da se tamo mora ostati 6 dana. Mislila sam da cemo obaviti pregled kod fizijatra i dogovoriti se za dalje. Jesi li oni fleksibilni oko dogovora termina ili samo odrede pa nek se snalazimo? Malo me je frka kako cu to izvesti zbog posla.

  • Dana23

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    DKat

    Pozdrav svima! Ja bi trebala na Goljak sa svojom curicom od 3.5 godine. Nisam zapravo znala da se tamo mora ostati 6 dana. Mislila sam da cemo obaviti pregled kod fizijatra i dogovoriti se za dalje. Jesi li oni fleksibilni oko dogovora termina ili samo odrede pa nek se snalazimo? Malo me je frka kako cu to izvesti zbog posla.


    Pozdrav! Ja sam s djetetom prvi put išla kad su zbog korone mnogi odustajali pa sam mogla birati tjedan. Sad vjerujem da nema puno izbora, ali nazovite. Ne morate odmah dogovoriti termin, ali barem da dobijete prvu informaciju.

  • dulina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Dana23

    DKat

    Pozdrav svima! Ja bi trebala na Goljak sa svojom curicom od 3.5 godine. Nisam zapravo znala da se tamo mora ostati 6 dana. Mislila sam da cemo obaviti pregled kod fizijatra i dogovoriti se za dalje. Jesi li oni fleksibilni oko dogovora termina ili samo odrede pa nek se snalazimo? Malo me je frka kako cu to izvesti zbog posla.

    Pozdrav! Ja sam s djetetom prvi put išla kad su zbog korone mnogi odustajali pa sam mogla birati tjedan. Sad vjerujem da nema puno izbora, ali nazovite. Ne morate odmah dogovoriti termin, ali barem da dobijete prvu informaciju.


    Pozdrav, 
    Ja isto idem u rujnu na Goljak sa curicom.
    Možete li mi molim vas reci kako su organizirane te vjezbe i pregledi s obzirom da mi necemo boraviti gore jer imamo smještaj u Zagrebu.
    Da li su vježbe samo u jutarnjim satima i do kada? 
    Volim znat da se znam organizirat radi ručka. 🙂
    Hvala

  • Dana23

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    dulina

    Dana23

    DKat

    Pozdrav svima! Ja bi trebala na Goljak sa svojom curicom od 3.5 godine. Nisam zapravo znala da se tamo mora ostati 6 dana. Mislila sam da cemo obaviti pregled kod fizijatra i dogovoriti se za dalje. Jesi li oni fleksibilni oko dogovora termina ili samo odrede pa nek se snalazimo? Malo me je frka kako cu to izvesti zbog posla.

    Pozdrav! Ja sam s djetetom prvi put išla kad su zbog korone mnogi odustajali pa sam mogla birati tjedan. Sad vjerujem da nema puno izbora, ali nazovite. Ne morate odmah dogovoriti termin, ali barem da dobijete prvu informaciju.

    Pozdrav,
    Ja isto idem u rujnu na Goljak sa curicom.
    Možete li mi molim vas reci kako su organizirane te vjezbe i pregledi s obzirom da mi necemo boraviti gore jer imamo smještaj u Zagrebu.
    Da li su vježbe samo u jutarnjim satima i do kada?
    Volim znat da se znam organizirat radi ručka. 🙂
    Hvala


    Hm, mi smo imali i jutarnje i popodnevne termine i znaju složiti dosta nezgodan raspored i promijeniti termin vježbi u zadnji tren. Ne znam imaju li više ‘milosti’ za vanjske pacijente. Možete u ponedjeljak na terapiji probati zamoliti terapeuta ako bi se mogao prebaciti termin za ostale dane ako vam ne odgovara (i oni to rade pacijentima). A na doručak, ručak i večeru možete ići tamo (+ užina za klince).  Hrana je jestiva…😏

  • Dana23

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Aneks: u nedjelju se dobije raspored vježbi za cijeli tjedan i to vam daju sestre kod prijema, a terapeuta tada nema pa ne možete već onda urgirati. Naglašavam opet da je raspored podložan promjenama i ubacivanju termina specijalista.

  • dulina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala, puno ste mi pomogli. Nisam znala da mogu imati obroke ako nisam smještena kod njih. To je dobro, da ne moram potezati sa sobom ako cu cijeli dan provest tamo.
    A kada ujutro počinju tretmani i kad vam je bio zadnji? 
    Previse pitam ali volim znati što me ceka 🤪

  • Dana23

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    dulina

    Hvala, puno ste mi pomogli. Nisam znala da mogu imati obroke ako nisam smještena kod njih. To je dobro, da ne moram potezati sa sobom ako cu cijeli dan provest tamo.
    A kada ujutro počinju tretmani i kad vam je bio zadnji?
    Previse pitam ali volim znati što me ceka 🤪

    Najranije je bilo u 7.00, no nisam sigurna je li to njihova praksa jer je to bilo u subotu (kad se odlazi doma). Jedino to sam ja zamolila da bude ranije i to mi je terapeut ponudio. A najkasnije je trebalo biti u 18.30, što je sam terapeut odmah prebacio na neki raniji termin. Vjerujem da se sve može dogovoriti. Neki pacijenti im budu spriječeni doći pa se termin može prilagoditi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.