Dijeta u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

             …. bas je ljep i sunćan dan ajmo po kuglicu sladoledića sve onda  …

    DOCKY

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja sam zatrudnila sa 64 kg. Trudna sam 8+3. Već me strah da ću se udebljati jer me jako traži da jedem nezdravu hranu… :( Ako ima itko savjet oko prehrane? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Joj danas sam zmazala jedan sladoled na štapiću iz lidla, vanilija s prelijevom od čokolade sa komadićima badema njam!!!
    Inace zatrudnila sa 57,5kg na 164cm, sad sam  25+3 i 64,5kg. Guzica i noge su mi se sjačale, ali kaj je tu je. Inače jedem puno voća, sjemenki, orašarki, normalnu kuhanu hranu, a tu i tamo se počastim kolačom, najčešće nedjeljom. Evo danas sam prvi put od ljeta pojela sladoled… po meni se treba bazirati na zdravu prehranu, a sve drugo umjereno. Od dvije palačinke s nutellom nam nista nece biti, ali definitivno sam protiv toga da sad u trudnoći velimo da nam je sad sve dozvoljeno, pa da nutellu jedemo žlicom.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ofnica, i ja sam protiv toga da nam je sve dozvoljeno i ne vjerujem u ono: jedem za 2. haha Ali me češće traži da jedem… Svakako moram smanjiti neku vrstu hrane jer sam i prije trudnoće imala poteškoće sa skidanjem kg i stvarno sam puno radila na tome i trenirala. Naravno, ja i dalje vježbam, ali sam smanjila intenzitet i ne vježbam 3x tj nego 2x tj, a isto tako sam si zacrtala da dnevno moram minimalno pola sata pješačiti. 
    Sasvim solidna je kilaža koju ste do sada dobila :) Nadam se da se ja neću previše napucati. haha :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.