Debljina i epiduralna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pavalo

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ekipa. Vrlo brzo me ceka drugi porod. Prvi je bio inducirani i to mi je bilo cisti horor. Oni bolovi su cisto mucenje. Ne znam sto me ovaj put ceka, ali ako je uspijem dobiti, ja bi epiduralnu. E, sad, debela sam, pa ne znam da li postoji mogucnost da me zbog toga odbiju. Da li je netko upucen u to ili ima vlastito iskustvo? Hvala na odgovorima.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Koliko debela? Ne znam kakve to ima veze..al ajde, ja sam ju dobila sa tadasnjih 105 kg

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • pavalo

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Nemam 150 kila, ajde. Ali, ima me. 110 kg. Da ne bi rekli da me ne mogu ubost zbog sala. I, kako je s epiduralnom?

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Predobro!Osjetis pritisak dok traje trud,na ctg-u cujes kako bebi ubrzano kuca srcetijekom truda,ali ne osjetis bol!Tako da se mozes koncentrirat na disanje i izgon!Nema vristanja zbog boli pa ne gubis snagu!Ako cu imati priliku opet cu ju traziti!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • pavalo

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Treba je samo uspit dobit.

  • M@lena

    Broj poruka: 774

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Ja sam rodila na Sv. Duhu prije 2 god, inducirani porod. Doktor mi sam predlozio epiduralnu zbog jakih bolova. 2 anesteziologa bila uz mene, stalno provjeravali je li sve ok. Nisam osjetila bol uopce sve do izgona, rodila sam osjecajuci trudove pa sam znala sama kada tiskati. Ugl, super iskustvo. Bila sam prezadovoljna, u 9.mj, ak Bog da, opet idem tamo na drugi porod. Nisam bila debela, ali ne vidim razlog zasto bi debelima bila uskracena. Jedino ako anesteziolog nije siguran u svoje znanje. Za to je potrebno imati zdravu kraljeznicu, a kg ne bi trebali biti vazni.

    [lilypie.com]

  • pavalo

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Samo da je uspijem dobit.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ti reci necu lec tu na taj stol bez toga,ak nedate odo ja u drugu bolnicu 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Eee kad je vec o tome rijec,nesto me bas zanima, vi koji ste ju dobili???? Koliko dugo vam je drzala jedna doza??? I koliko dugo ste bili pod tom epiduralnom? Sat dva ili deset sati??? Molim vas da mi odg bas me to zanima

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Pa jebote meni dali jednu dozu,drzala me sat i po  i onda ko da ju nikad nisam dobila…i onda mi koji sat jos nisu htjeli dat,crkavala tamo i onda mi opet dali i opet sat vremena drzala i onda opet nis,koma..dzaba sam ju dobila

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.