Dobitnici tri zabavne i poučne slikovnice o Vuku

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ponosna mama

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moja djeca vuka poznaju iz priča; Obitelj Vučko, Vuk i 7 kozlića, Crvenkapica, Tri praščića, te raznih dječjih enciklopedija Šuma, Životinjski svijet… vuka ne doživljavaju kao nekog opasnog za djecu,štoviše smatraju ga dobrim jer liči našem psu-haskiju. radim u vrtiću te i tamo djeci predstavljam vuka kao životinju koja živi u šumi te nije ništa opasnija za djecu od lisice, vjeverice i sl…,no na žalost kako nema mnogo dostupnih i povoljnih priča o vukovima osim ovih nekoliko poznatih i često neprimjerenih dječjoj dobi, priče i slikovnice često moram sama crtati i izmišljati,pa bi mi neka od ovih knjiga uveliko pomogla u daljnjem radu ,a naravno oduševila bi i moje mališane

    ponosna mama

  • AntunSb

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Priča s kojom smo ušli u svijet bajki i priča bila je priča o tri praščića-i sad kad je već porasla često traži da joj se priča ova priča.Sljedeće priče koju su uslijedile bile su Crvenkapica i vuk i sedam kozlića. Kroz sve te priče vuk je naprosto postao životinja koja uglavnom pokušava pojesti ili na neki način zeznuti glavne aktere priče, ali na kraju nikada ne uspije. Dječja mašta se i kod nas pokazala dobroćudnom - vuk je i dalje samo životinja koja ima čudne želje i nije pretjerano zao…samo je ponekad opasan :)

  • ivanaemil

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Jako voli sedam kozlića….vuk mu je smiješan…igramo se tako da se Emil sakrije a ja glumim vuka i na taj način pričamo priču…

  • Su1

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    mi smo 1,5god, obozavamo citati, citamo od prvih dana. Al nemamo jos neku razliku između vuka i psa, kad su nam slični..tj.nama je vuk jos uvijek peso kojem se smijemo.

    halo

  • Avatar branka.kulas.3

    branka.kulas.3

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Vuka poznajemo moja Paula i Karlo kao zločestog iz priča o vuku i sedam kozlića i crvenkapici. Najdraža je ipak crvenkapica jer to je bila i prva priča koju smo počeli pričati. Uvijek vlada oduševljenje kada crvenkapica, baka i lovac nadmudre i pobjede vuka.

  • bubi13

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Moja četverogodišnjakinja najjviše voli priču o tri praščića. Od kada smo pogledali i istoimenu predstavu u kazalištu lutaka potpuno se je uživjela u tu priču. Najzanimljiviji joj je baš vuk jer kako ona kaže on je toliko opasan i strašan pa ga se svi boje.

  • lovro

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mom Lovri je vuk opasan lik. Čitamo Crvenkapicu, 7 kozlića, 3 praščića, gledao je Grimmove basne i vuk je uvijek negativac. bilo bi lijepo upoznati ga i na drugačiji način

  • sutpea

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Vuka smo upoznali kroz priče o Tri praščića i Sedam kozlića kao strašnog, ali punog ideja i smotanog i koji put nam ga je žao jer ne uspije u svom naumu.

  • Avatar niki_m

    niki_m

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Vuka je upoznao kroz Tri praščića i Crvenkapicu. Potonje ga je u kazališti jako prepalo dok je bio još jako mali (2-3 godine), ali danas, dan prijed 4. rođendana je hrabro prišao psu koji liči na vuka i veselo rekao “Vuk!” :)

  • sanjae

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj sin (5god) obožava vukove. Njegova vrtićka grupa je u proljeće imala projekt u kojem su istraživali vukove. Gledali su dokumentarce, čitali knjige, proučavali, crtali.. I jedva čekaju da narastu dovoljno veliki da ih tete odvedu u Zoo da vide prave vukove.
    Ove slikovnice bi bilo super udomiti u njihovom vrtiću. Sva djeca bi se prisjetila projekta na koji su bili toliko ponosni. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.