Dobitnici tri zabavne i poučne slikovnice o Vuku

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • suki1980

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja djevojčica poznaje vuka iz klasičnih bajki i basni za djecu Vuk i 7 kozlića, Tri prašćića i Crvenkapica..samo moje verzije priče su nešto izmjenjenije i blaže..tako vuk u Crvenkapici kaže da ima velika usta zato da bolje pojede ono što Crvenkapica ima u košari:-) .Jednom me je pitala zašto je taj vuk uvijek tako zločest i jel on zbilja stalno toliko gladan;.)) (3 godine ima) i onda sam joj izmislila priču o vuku koji je jeo salatu i kupus i bio najbolji prijatelj sa tri šumska zečića:-)) i sa njima je shvatio i kako je mrkva jako jako ukusna..i naravno, od tada i ona redovno papa mrku, ali ne kao zećić, već kao vuk.Čak se našla u raspravi u vrtiću gdje je djecu uvjeravala da vukovi jedu mrkve:-))

  • Avatar Beady

    Beady

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moj dvogodišnji klinac poznaje vuka iz predstave 3 praščića i iz crtića “Tko je smjestio Crvenkapici?” - u obje verzije onih klasičnih priča vuk ovdje ispada pozitivac - verzija braće Grimm će pričekati još malo! :)

  • leonnela

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj dečkić vuka više zna iz mojih izmišljenih bajki, nego iz ovih klasičnih… Najdraža mu je ona pred spavanje, kada uzmemo omiljenu igračku, vuka( od kojeg i nastaju te priče) i ja krenem kroz pjesmicu, pjevajući izmišljati… Vuk je mali umoran, i njega boli glava, a kad ga boli glava, tad zna se-mora spavat! I vuk je jako tužan jer Leon neće spavat, a već je puno sati, i djeca moraju odmarat :D Još je mali, pa vjerovatno ne kuži, ali mu je jako zanimljivo kakve sve mama grimase izvodi s vukom ;)

  • kikkoo

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    moj djecak poznaje vuka iz slikovnica Crvenkapica, Vuk i sedam kozlića, Vuk i sedam praščića. ja ih uvijek malo promjenim da vuk ne ispedne tako strašan ali u vrticu mu djeca pricaju da je vuk strasan i da ima velike zube i zivi u velikoj sumi tako da dode kuci sav isprepadan velike sume i vuka. ja mu pricam price kako je velika suma super i vuk dobar ali ne pomaze, djeca u vrticu su jaca od mene. ove knjige bi mu pomogle da vidi vuka na drukciji nacin.

  • diannako

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    moj dječak (1 god i 10 mj) jos ne poznaje vuka. poznaje neke druge zivotinje kao sto je “konj” sto stalno izgovara, ali jos do vuka nismo dosli. nadamo se da cemo dobiti slikovnicu i riječ “vuk” uvrstiti u svoj rječnik :-)

  • valentina.licanin.1

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Petra (4) je vuka upoznala preko priče Vuk i 7 kozlića i nije joj se činio ni malo strašan. Dapače, često smo se morale igrati te priče i ona je redovito bila vuk, ali kad smo otišle u kazalište lutaka na predstavu, nakon 20 min smo morale izaći jer se jako prepala vuka. Doma je i dalje hrabra i govori da ga se više ne boji, al vidjet ćemo kad opet odemo u kazalište :)

  • Avatar Smartkid

    Smartkid

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Moj Dan poznaje vuka iz “Vuk i 7 kozlića”, “Tri praščića” i “Crvenkapice” - koliko se sada mogu sjetiti.
    Da, vuk je večinom zločesti lik u slikovnicama, ali Danu sam objasnila da ne mora vuk uvijek biti zločesti. Osim toga, kako je vuk zaštičena životinja i da ju se ne smije ubijate te da vukovi žive u čoporu. Dosta sliče na našeg psa Stellu koja je aljaški malamut :) …tako da Dan (2,5 god) uvijek kaže kako je naša Stella dobra i kako je siguran da su vukovi samo u slikovnicama zločesti. :) Još jedna stvar nikako mu nije jasno zašto vuk potone u  “Vuk i 7 kozlića” kada mu koza i kozlići napune trbuh kamenjem. Uvijek me na kraju pita “Maja a zašto je vuk potonuo?” Toliko od nas o vuku…

  • sierrapahuljica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Vuk i 7 kozlića,crvenkapica,tri praščića,nova verzija crvenkapice a i nova verzija tri praščića sa bebom ….Uglavnom je opasan al ne stvara im to problem ,jako nam dobro dođe kad trebaju puhati da im mogu reći-neka vuk otpuše kučicu ;)

  • zmajica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Vuk i tri prascica, Crvenkapica, Vuk i sedam kozlica..a onda smo vuka “upoznali” i uživo u zoloskom vrtu i shvatili da nije tako strasan ;)

  • s.knebl

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    vuk i 7 kozlića, crvenkapica, tri praščića, peća i vuk, ježurka ježić..moji dečki najviše vole ježurku i smiju se kad vuk nastrada na kraju jer je zločest kroz priču a klinci u vrtiću najvše vole kad im čitam ili prepričavam tri praščića koja smo i glumili i radili njihove kuće..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.