Dal sam možda trudna??

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dragana7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao, zanima me vaše mišljenje jer ni sama vise ne znam šta da mislim. Naime zasnja menstruacija mi je bila 22.4  od smo dečko i ja imali odnose, nismo se pazili nikako.. 
    od prije dva dana su mi se pojavili grčevi u stomaku i kad legnem ne mogu na stomaku spavat imam i kao neke male mučnine. Sljedeća menstruacija bi mi trebala biti oko 24.5. Dal je rano da uradim test ili da čekam dok vidim kad ću da dobijem. Vise ne znam dal sama sebi umišljam il ne jer jako želimo bebu :) hvala vam

  • Laura208

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    dragana7

    Cao, zanima me vaše mišljenje jer ni sama vise ne znam šta da mislim. Naime zasnja menstruacija mi je bila 22.4 od smo dečko i ja imali odnose, nismo se pazili nikako..
    od prije dva dana su mi se pojavili grčevi u stomaku i kad legnem ne mogu na stomaku spavat imam i kao neke male mučnine. Sljedeća menstruacija bi mi trebala biti oko 24.5. Dal je rano da uradim test ili da čekam dok vidim kad ću da dobijem. Vise ne znam dal sama sebi umišljam il ne jer jako želimo bebu :) hvala vam


    Pozdrav, za test je rano. 
    Sto se tice trudnoce, sve je moguce.
    Pricekaj jos malo pa napravi test.
    Dotad se provaj opustit. Sretno 👌

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.