Jesu li vam na ultrazvuku pogriješili spol bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ima..u 30tom sam tjednu trudnoće..danas mi je ginić rekao da nosim dečka a na svim prijašnjim pregledima bio je siguran da je curica..eto..izgleda da tek kad rodim bit ču sigurna u spol bebe…

  • Avatar Elena288

    Elena288

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Ja danas imam pregled u 31 sam tjednu haha, ne bi htjela da me iznenadi kao tebe Antonija 😁 mislim svejedno sta god Bog daa al kad su vec do sada rekli decko u glavi sam se pripremila na djecaka 😊

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Da..kao i ja za curicu..prva mi je trudnoća i nije se dogodila lagano..kad sam saznala da nosim curicu ..procvala..e sad se moram reprogramirat…sva sreča trudoča  i beba odlično napreduju što mi je najvažnije😁…

  • Avatar Tajchi2

    Tajchi2

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Do 33 + koji dan sam nosila curicu i onda je doktorica rekla a decko je i rodio se decko. A ja bila kupila sve rozo pa jw muz imao posla sve mijenjati jer sam ja lezala na odjelu😂😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Sa 16tj decko 2D uzv, na sljedecem pregledu sa 20tj 3D/4D uzv i drugi doktor curica. Sa 21 tj treci dr. potvrdeno da je curica. Na sljedecem pregledu planiram opet pitati :)

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    pozz mame..meni su u prvoj trudnoci rekli da je decko…i na svakom ultrazvuku do poroda.decko….i na kraju se rodila cura..iznenadeni i ja i muz😀..a i doktor😀😀😀Dobro prije 14 god nije bilo 4d ultrazvuka….a sad nosim decka “opet”😀..valjda ovaj put budem i rodila decka😀😀😀
    Samo ovaj put sam kupila sve neutralno za svaki slucaj😀..

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Tajchi2

    Do 33 + koji dan sam nosila curicu i onda je doktorica rekla a decko je i rodio se decko. A ja bila kupila sve rozo pa jw muz imao posla sve mijenjati jer sam ja lezala na odjelu😂😂😂


    Haha ti si bar uspjela zamjenit..ja ne..tako da je curka u pocetku imala sve plavo😀..od robice..kolica..sobe..😀

  • anco228

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz zenice

     Helpajteeeee…. Da li se zbilja kojoj dogodilo da su “falili” spol ja sam u 17tt i govori ginicka da je curica…. Aaaaa ja sok, ja cijelo vrijeme da je decko, i da cu dobit deckica, i svog sincica… S obzirom da je samo doktorica to vidjela jel' je beba bila okrenuta nekako, jel se smijem nadat da je “falila” …. Naravno klasika sta god da je nek' je samo zivo i zdravo ali ja ipak mislim i prizeljkujem muskica…. ,🤣😍😆🤩😊😊😊😊😊😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.