Da li sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Natasaaaaaa123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Ovako vec 7-8 dana imam neke mucnine, ne znam. I ima ih i nema. Nekad izjutra, nekad popodne a nekad i uvece. Nisi sad nesto jake ali imam ih. Radimo na tome da imamo bebu i ja sam trebala danas dobiti ali nista. Tj. Proslo je 28 dana ciklusa. E sad ne kazem da jesam trudna ali da li ta mucnina moze da mi mozda ukazuje na to… ostalo je sve isto kao kad treba da dobijem.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Napravi test 

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Natasaaaaaa123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    mamika3

    Napravi test


    Hvala ti draga….posto sam dobila prosli 11, sacekacu da vidim da li cu do tad da dobijem, pa ako bude kasnilo, a nadam se da hoce;)))))) pravim test…e da htjela sam da pitam i to pa i ako sad ne budem, da li ta mucnina mora biti svaki dan ili povremeno….

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Prvo izostane mjesecnica ,a zatim krenu simptomi!Ja sam mucninu imala tokom dana,u prvoj trudnoci nakon jela….Netko ima ako je osjetljiv na mirise….To ti je individualno,ali u principu svakidnevno-koliko ja znam!Ako ti kasni makar jedan dan mozes napraviti test!Ako je negativan napravis ga opet za dva-tri dana…Pa mozda bude pozitivan!!!!!Tako je bilo i meni i susjedi…Bila je mala trudnoca!Jooooj,kad se sjetim yih pocetaka!A sad je moja curka pored mene!Zelim ti srecu!!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Natasaaaaaa123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala ti na odgovoru. Mada meni evo ta mucnina traje sigurno 10 dana. Odradicu ga. Do sad evo nekolika puta sam uradila test prosli i preprosli mjesec prije izostanka i pokazalo negativno i nije je bilo. E ovaj mjesec nisam dobila 5 dana ranije kako je bilo i ovih mjeseci . Ali dobro, sacekacemo jos ova dva tri dana i odraditi test. U svakom slucaju hvala ti. Uzivaj sa svojom devojcicom. Blago tebi sto imas jednog malog andjela.

  • Natasaaaaaa123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    A jos jedno pitanje sto se tice ove teme, ja cujem na ovu temu da mucnine kad se pojave, ne moze da se jede, da bas tesko moze da 
    se podnese hrana. A ja i ako imam te blage mucnine ja mogu da jedem odlicno. Meni to ne smeta. Ja bas moram da jedem nesto da bi mi ta mucnina malo stalo. 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja nisam mogla jesti ko sto jedem inace!Osjecala sam tu mucninu pa nisam ni imala apetita!Jela sam uglavnom voce…Mandarine su mi bile spas,one su mi pasale!I ananas,narance..Mlijecni proizvodi ti pa jogurt,vocni jogurt,sir,vrhnje…Na tome samzivjela…Ha ha….Ma samo polako!Doci ce i tvoje vrijeme!Ako ne ovaj mjesec onda sljedeci😁

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Natasaaaaaa123

    A jos jedno pitanje sto se tice ove teme, ja cujem na ovu temu da mucnine kad se pojave, ne moze da se jede, da bas tesko moze da
    se podnese hrana. A ja i ako imam te blage mucnine ja mogu da jedem odlicno. Meni to ne smeta. Ja bas moram da jedem nesto da bi mi ta mucnina malo stalo.


    Svaka trudnoca je drugacija i svaka trudnica je drugacija..cak i kod jedne zene je svaka trudnoca drugacija.. Javi za test

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Natasaaaaaa123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Da, tako je….ali ja posto nemam one simptome metalni ukus u ustima i slicno ja odma mislim a nisam ja….;))))))xxxxaxxxxa…valjda koliko bih voljela da se to dogodi pa onda trazim te razloge. Mene je iskrwno samo ta mucnina malo zaintrigirala. Jer ja to nemam nikad prije nego dobijem. Meni se to sad tek pojavljuje. Tako da me to navelo. I to sto uvek dobijam 5 dana pre proslog ciklusa. Ako sam dobila 11 sledeci dobijem 5 eventualno 6-tog. Ali moguce da cu dobiti sjutra ili preksjutra. Jos dva dana cu sacekati. I javicu vas svakako sta se desava. Lijepo je diskutovati sa vama. ;)))))?

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Nisam ni ja imala nikakav metalni okus.. Samo simptome menge prije plusa,ali dosta pojacane..mislila sam da cu dobit mengu neku postenu,a kad ono nis..jedna kap..valjda bilo implantacijsko.. A nakon plusa rigoleto 0-24/7 😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.