Ciklus od 28 do 33 dana

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Zanima me jedno…kada su ciklusi 31-33 dana, kako ide s O, ona je 13 - 14 dan nakon menge ili??

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    ne znam hoće li pomoći 

    covermagazin.com/plodni-dani.htm

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    limeta.net.hr/izracun-plodnih-dana/

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Tena


    Zanima me jedno…kada su ciklusi 31-33 dana, kako ide s O, ona je 13 - 14 dan nakon menge ili??

    Moji ciklusi su trajali od 29 do 32 dana i da sam pratila ovulaciju i plodne dane po ovim kalkulatorima ne bi nikada zatrudnila. Pratila sam promjene na iscjedku i moji plodni dani bi poceli 9. ili 10.dan ciklusa,ponekad i 8.

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    ahaa…cool…sve je od pomoći curke..zatrudnila sam prateći po kalendaru ali me zanima kako bih sve to uspjelo bez da sam se toliko fokusirala na kalendar..mislim, cijeli dan sam na kompu na poslu tak da nemam kaj delat neg računat plodne dane i javljat dragome kad je najbitnija akcija 

    Hvaaalaaaa!!!!!!!

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.