Ciklus od 28 do 33 dana

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tonina28

    tonina28

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Muku mucim sa svojim ciklusima,nikako da skuzim koliko ustvari traje.😄
    Da pojasnim.. prosli mjesec mi je ciklus trajao 32 dana,prije toga dva mjeseca 28,a ranije opet 31 pa 33 dc.
    Danas mi je 29 dc. E sad..po ciklusu od 28 dana, kalendar mi “predviđa”  menstruaciju sutra,a po ciklusu od 32dana trebam dobiti tek za 4.
    Kako da ja sebi sad racunam cikluse?  Po najdužem ili najkraćem? 
    Radila sam jutros test,primastick neki,bio je negativan.
    A usput sam,pitaj boga zasto,piskila i lh trakicu koja je ispala pozitivna. Ustvari je druga linija dve nijanse svjetlija od testne ali itekako vidljiva i iz aviona. 😜
    E sad. Je li prerano za test na hcg ako racunam da mi je ciklus 32 dana. I kako pobogu da uopce racunam cikluse. Ima li itko takve cikluse i iskustvo sa zacecem i trudnocom da me malo prosvijetli jer sam vec luda!
    Od 11.mj radimo na bebi, vadila progesteron 21dc,nalaz u redu. 
    Hvala na pomoći! 
    😄

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    tonina28


    Pozdrav cure,
    Muku mucim sa svojim ciklusima,nikako da skuzim koliko ustvari traje.😄
    Da pojasnim.. prosli mjesec mi je ciklus trajao 32 dana,prije toga dva mjeseca 28,a ranije opet 31 pa 33 dc.
    Danas mi je 29 dc. E sad..po ciklusu od 28 dana, kalendar mi "predviđa"  menstruaciju sutra,a po ciklusu od 32dana trebam dobiti tek za 4.
    Kako da ja sebi sad racunam cikluse?  Po najdužem ili najkraćem? 
    Radila sam jutros test,primastick neki,bio je negativan.
    A usput sam,pitaj boga zasto,piskila i lh trakicu koja je ispala pozitivna. Ustvari je druga linija dve nijanse svjetlija od testne ali itekako vidljiva i iz aviona. 😜
    E sad. Je li prerano za test na hcg ako racunam da mi je ciklus 32 dana. I kako pobogu da uopce racunam cikluse. Ima li itko takve cikluse i iskustvo sa zacecem i trudnocom da me malo prosvijetli jer sam vec luda!
    Od 11.mj radimo na bebi, vadila progesteron 21dc,nalaz u redu. 
    Hvala na pomoći! 
    😄

    ciklusi od 28-33 su normalni draga moja, uvijek računaj od 28 do 33 da možeš dobiti bilo koji dan, to je samo 5 dana razlika znam da izgleda puno,ali nije.. šta bi ja trebala meni su od 32-63 dana, s tim da mi je danas i 70dc i nema je još, tako da mogu reći jedino blago tebi

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar tonina28

    tonina28

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Znam da izgleda da histeriziram, zato sto i da😜,ali znas i sama kada radis na bebi da je svaki dan beskrajan.  Mene zanima samo kako da se ravnam ili da uvijek racunam najduze 33 dc. Nor. Kod testa za trudnocu 4 dana igraju veliku ulogu kaj ne.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Radi test ukoliko dode do kasnjenja racunajuci najduzi ciklus od 33 dana. I ovo sto ti je Pepita rekla. Imas uredne I normalne cikluse. Sretno :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    uvijek prati najduži ciklus jer ako pratiš najkraći samo ćeš se još više naživcirati  i da znam kako je to radimo na bebi već neko vrijeme i od kraja 10mj do danas sam imala samo jednom M tako da razumijem to iščekivanje.. meni je trebalo puno snage da čekam od 32 dana do 63, i onda 64 test -, a M i dalje nema nikako, tu i tamo imam osjećaj kao da ću dobiti ili kao da jesam pa kad vidim da nisam se slomim jer čekam već preko 30 dana,eee to ubija.. tako da samo hrabro

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar tonina28

    tonina28

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Pepita uz tvoje cikluse stvarno moje “muke” zvuce nebitno.  No muka je samo po sebi kada nesto toliko jako zelis i nikako ne uspijevas.  
    Nadam se da ce ti se uskoro normalizirati ciklus i da ce sve biti u redu i da ces jako brzo vidjeti dvije crtice na svom testu. 
    A to zelim i svima ostalima koje pokušavaju skupa samnom.
    Onda ja računam sebi po ciklusu od 33 dana. Tako sam prošli mjesec zabrijala da mi kasni 4 dana (joj veselja)  kad ono ustvari dobila na vrijeme po najduzem.  Eh kvragu.  Uglavnom sve mi se nekako pobrkalo od kad radimo na bebi. 
    Ja se nadam da ipak necu dobiti ni za 4 dana 

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    tonina28


    Pepita uz tvoje cikluse stvarno moje &quot;muke&quot; zvuce nebitno.  No muka je samo po sebi kada nesto toliko jako zelis i nikako ne uspijevas.  
    Nadam se da ce ti se uskoro normalizirati ciklus i da ce sve biti u redu i da ces jako brzo vidjeti dvije crtice na svom testu. 
    A to zelim i svima ostalima koje pokušavaju skupa samnom.
    Onda ja računam sebi po ciklusu od 33 dana. Tako sam prošli mjesec zabrijala da mi kasni 4 dana (joj veselja)  kad ono ustvari dobila na vrijeme po najduzem.  Eh kvragu.  Uglavnom sve mi se nekako pobrkalo od kad radimo na bebi. 
    Ja se nadam da ipak necu dobiti ni za 4 dana 

    Eto baš zbog toga najbolje je čekati da prođe taj duži ciklus  sretnooooo  
    Ma svako iščekivanje je gadno, samo ovako sam te bar utješila hehe i hvaaaala 

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar Pepita2109

    Pepita2109

    Broj poruka: 2751

    Prijavi adminu

    pridruži nam se ovdjeeeeeee da zajedno odbrojavamo sa drugim curama biti će ti lakše, da nema njih ja bi poludjela

    https://klokanica.24sata.hr/forum/zelim-dijete/zelim-dijete-37/tko-planira-i-radi-na-bebi-347/p508 [klokanica.24sata.hr]

    <3 Čuda su moguća ako vjeruješ u njih <3
    🙏👸👸🙏❤️

  • Avatar tonina28

    tonina28

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Pepita


    pridruži nam se ovdjeeeeeee da zajedno odbrojavamo sa drugim curama biti će ti lakše, da nema njih ja bi poludjela

    https://klokanica.24sata.hr/forum/zelim-dijete/zelim-dijete-37/tko-planira-i-radi-na-bebi-347/p508 [klokanica.24sata.hr]

    Hvala 😄😄😄😙😙

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    draga,ciklusi su ti sasvim normalni..ako nisi sigurna kad ti je ovulacija probaj s lh trakicama..opusti se i polako..bez histerije..nemoj me krivo shvatiti ili se ljutiti,ovo vase pokusavanje je tek na pocetku,a stavi se u poziciju nekog ko jako zeli bebu godinu dve tri..zato nemoj gubiti zivce,sumanuto brojiti plodne dane,nego se opusti i bude prije nek se nadas

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.