Cao cure

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • renatarena28

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Imam jedno pitanje, poslednju mengu sam imala 01.07, na svaki 31 dan dobijam redovno. U periodu plodnih dana smo radili na bebi. Sledeca menstruacija bi mi trebala doci 01.08 i kasni mi vec 10 dana, u pocetku bez ikakvog osecaja simptoma, sada cudno imam osecaj bolova grudi i neke grceve. A inace dobijam redovno, uvek pre imam simptome i tacno znam kada cu dobiti. Radila sam test -negativan. Da li je prerano? Po mojoj racunici od plodnih dana je proslo 2/3 nedelje tek. Koliko jos da cekam. Pomagajte :)

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ciao Renata. Posto ti vec 10 dana kasni trebao bi test pokazat vec plus. Koji test si koristila? Mozda nije valjao. Probaj jos koji test napraviti, ako ne predlazem ti da se javis ginekologu ili da odes privatno izvaditi beta hgc hormon. Pozdrav i sretno

    [tickerfactory.com]

  • renatarena28

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Grizli

    Ciao Renata. Posto ti vec 10 dana kasni trebao bi test pokazat vec plus. Koji test si koristila? Mozda nije valjao. Probaj jos koji test napraviti, ako ne predlazem ti da se javis ginekologu ili da odes privatno izvaditi beta hgc hormon. Pozdrav i sretno


    I ja mislim da bi trebao pokazat, ali sve se nadam jer je rano. Hvala vam puno. Pozdravcic :*

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.