Bolovanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima… trudnice i mame u 5 mjesecu sam trudnoće radim kao konobar i fizički mi je teško i otišla sam da mi ginekolog otvori bolovanje naime nema šanse neda a vjerovatno ću onda dobiti otkaz jer nevjerujem da cu moći raditi pa vas molim ako imate kakve savjete ili ste bili u istoj situaciji šta da radim?

    Danci23

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Danci22

    Pozdrav svima… trudnice i mame u 5 mjesecu sam trudnoće radim kao konobar i fizički mi je teško i otišla sam da mi ginekolog otvori bolovanje naime nema šanse neda a vjerovatno ću onda dobiti otkaz jer nevjerujem da cu moći raditi pa vas molim ako imate kakve savjete ili ste bili u istoj situaciji šta da radim?


    Draga mjenjaj ginekologa,meni moj isto nïje dao a u postupku sam ivf  i promjenila ga,a tko ti je doktor?

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Problem je sto nemam kome drugome živim u gradu gdje imaju 2 doktora koja rade u bolnici a doktorica radi u domu zdravlja. Doktor mi je Lovrić a posto on radi u bolnici ta doktorica radi s njegovim pacijentima u domu zdravlja i neda mi bolovanje 

    Danci23

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Danci22

    Problem je sto nemam kome drugome živim u gradu gdje imaju 2 doktora koja rade u bolnici a doktorica radi u domu zdravlja. Doktor mi je Lovrić a posto on radi u bolnici ta doktorica radi s njegovim pacijentima u domu zdravlja i neda mi bolovanje


    vidiš to ja nekužim kod njih,zašto nedaju,niJe mi jasno

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Neznam šta da radim ak ostanem bez posla neznam šta ću .. 

    Danci23

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Da sam ja ti, ja bih odlazila svaki drugi dan doktoru i žalila se na vrtoglavice, lupanje u ušima, rekla bih da mi se smrači pred očima na momente, reci da te presjeca u trbuhu jer dižeš gajbe i teški teret, reci da te uklještilo, malo pročitaj o trudničkom išijasu i eto ti materijala…doslovno izmisli nuspojave (ako ih već i nemaš od tog fizički teškog posla), valjda će mu dosaditi da mu stalno hodočastiš pa će ti napisati bolovanje. I ja bih inzistirala da mi svaki put izda povijest bolesti da imaš trag da si se došla žaliti na tegobe. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    A tak ću i probat 

    Danci23

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    A dali poslodavac može Dat neku pisanu izjavu da nemogu vise Radit kod njega i da moram na bolovanje 

    Danci23

  • Avatar malasirena06

    malasirena06

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    hejhej. ubiti, previše sam i sama analizirala to s bolovanjima, i ako imas ugovor o radu koji je na neodredeno, on tebi u pravilu,  ne moze radi bolovanja dati otkaz, ali hrvatska kao hrvatska, postoji uvijek mogucnost da nade neki drugi razlog da te se rijesi ako zeli. 
    posao je vazan, ali isto tako ne smijes biti pod stresom, a rad na nogama zna biti jako naporan. 
    što se tiče ginekologa, smisljaj neke simptome ako treba kao što ti je ofnica napisala. ne znam što je doktor tako tvrdoglav, kao da njega nešto košta. 
    ja sam lagano krvarenje imala u početku trudnoće, što je sasvim normalno, i dobila sam 2 tjedna bolovanja nisam ni molit morala. 

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Ja sam imala hrpu nekih komplikacija i isto mi nije dao bolovanje kad sam tražila negdje s 4 mjeseca ali nije mi posao naporan i veca mi je placa od iznosa komplikacija pa mi nije tako bitno, ali bas me iznenadio kak me otpilio bez da je uopce pitao zasto bi isla ili kako se osjecam. Ocito imaju neki priblem s tim. 
    Ja bi ti isto preporučila da kažeš da te uhvatio išijas i da ne možeš pomaknut nogu ili tak nešto. Možda da to objasniš sestri, kao nazoveš od doma i kažeš da ne možeš na posao… valjda bi ti morao dati doznake. 
    Ne bi se igrala baš s izmisljanjem krvarenja jer ces dobiti terapiju progesterone i sta ces onda, ali znam da ima fora da odeš na hitnu zbog nekih tegoba/bolova i da ti onda na temelju toga mora dati mirovanje. 
    Ako imaš ugovor na neodređeno ne možeš dobiti otkaz dok si trudna zar ne? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.