Dobar dan ovako imam svaki mjesec bolne menstruacije pijem lijek ništa mi ne pomaže. Svaki mjesec isti bolovi. Molim žene koje imaju isti problem da mi pomognu ili da mi daju neki savjet kako se vi nosite s time.
Pozdrav,
Meni su inace jako bolne i obilne, ako ne popijem lijek cim osjetim il cak prije nista ne pomaze do te mjere da povracam od bolova. S ginekoloske strane sve uredno, osim otkrivene inzulinske rezistencije prosli mjesec sto ne znam jel moze biti uzrok bolnih menstruacija. Pocela sam piti Inovo tablete za inzulinsku i ovaj mjesec mogu reci da mi je bilo puno lakse sto se bolova tice. Inace pijem Ketonal duo 150 mg i on mi se pokazao kao najbolji.
Sto uzimate od ljekova za bolove?
Ja sam kao mlađa imala bolne menstruacije do te mjere da bi povraćala od bolova i rušila se u nesvjest. Nakon što sam krenula uzimat oralnu kontracepciju, bolovi su nestali. Prije par godina sam se skinula s kontracepcije i bolovi ovise od mjeseca do mjesec, ali jedine tablete koje mi pomažu su Ketonal Forte. Nažalost, nema ga u slobodnoj prodaji, već je potreban recept liječnika.

Poliklinika IVF
- 03/25 stimulirani IVF (Menopur, Cetrotide, Ovitrelle, Decapeptyl), 7🥚, 1 oplođena 💕 - prestala se razvijat 2. dan 💔, ET ❌
- 12/25 stimulirani ICSI (Elonva, Menopur, Cetrotide, Ovitrelle, Decapeptyl), 12🥚, 4 oplođene, 3 🐧, ET trodnevne mrvice - nepravilna trudnoća 💔
- 04/26 FET 🍀 11dnt 168, 13dnt 468 🥹 I. uzv 🌈✨🍀 💙💙
💉 Clexane
Pozdrav,
Meni su inace jako bolne i obilne, ako ne popijem lijek cim osjetim il cak prije nista ne pomaze do te mjere da povracam od bolova. S ginekoloske strane sve uredno, osim otkrivene inzulinske rezistencije prosli mjesec sto ne znam jel moze biti uzrok bolnih menstruacija. Pocela sam piti Inovo tablete za inzulinsku i ovaj mjesec mogu reci da mi je bilo puno lakse sto se bolova tice. Inace pijem Ketonal duo 150 mg i on mi se pokazao kao najbolji.
Sto uzimate od ljekova za bolove?
Dobar dan uzimam od lijekova samo brufen ali na ginekološkim pregledu mi je otkrivena i cista na jajniku pa mislim da nije to povezano skupa.
Ja sam kao mlađa imala bolne menstruacije do te mjere da bi povraćala od bolova i rušila se u nesvjest. Nakon što sam krenula uzimat oralnu kontracepciju, bolovi su nestali. Prije par godina sam se skinula s kontracepcije i bolovi ovise od mjeseca do mjesec, ali jedine tablete koje mi pomažu su Ketonal Forte. Nažalost, nema ga u slobodnoj prodaji, već je potreban recept liječnika.
Ja uzimam brufen u granulama ali na ginekološkom pregledu otkrivena mi je cista na jajniku pa mislim da nije to povezano skupa.
Pozdrav,
Meni su inace jako bolne i obilne, ako ne popijem lijek cim osjetim il cak prije nista ne pomaze do te mjere da povracam od bolova. S ginekoloske strane sve uredno, osim otkrivene inzulinske rezistencije prosli mjesec sto ne znam jel moze biti uzrok bolnih menstruacija. Pocela sam piti Inovo tablete za inzulinsku i ovaj mjesec mogu reci da mi je bilo puno lakse sto se bolova tice. Inace pijem Ketonal duo 150 mg i on mi se pokazao kao najbolji.
Sto uzimate od ljekova za bolove?
Dobar dan uzimam od lijekova samo brufen ali na ginekološkim pregledu mi je otkrivena i cista na jajniku pa mislim da nije to povezano skupa.
Probaj s Ketonalima od 150 u kapsulama, meni osobno su se pokazali puno bolje od brufena. Prije ketonala sam pila brufen od 600 u granulama i nije mi bio dobar, pila sam 2-3 dnevno. A sad popijem jedan ketonal i budem odlicno cijeli dan.
Pozdrav,
Meni su inace jako bolne i obilne, ako ne popijem lijek cim osjetim il cak prije nista ne pomaze do te mjere da povracam od bolova. S ginekoloske strane sve uredno, osim otkrivene inzulinske rezistencije prosli mjesec sto ne znam jel moze biti uzrok bolnih menstruacija. Pocela sam piti Inovo tablete za inzulinsku i ovaj mjesec mogu reci da mi je bilo puno lakse sto se bolova tice. Inace pijem Ketonal duo 150 mg i on mi se pokazao kao najbolji.
Sto uzimate od ljekova za bolove?
Dobar dan uzimam od lijekova samo brufen ali na ginekološkim pregledu mi je otkrivena i cista na jajniku pa mislim da nije to povezano skupa.
Probaj s Ketonalima od 150 u kapsulama, meni osobno su se pokazali puno bolje od brufena. Prije ketonala sam pila brufen od 600 u granulama i nije mi bio dobar, pila sam 2-3 dnevno. A sad popijem jedan ketonal i budem odlicno cijeli dan.
Hvala ti probat ću
Obriši komentar
Jeste li sigurni da želite obrisati komentar?
Sortiraj odgovore
Najstariji