Bol u trbuhu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ovo sto kazes da te nije nista boljelo.. U 12 tjednu meni smedi obilni iscjedak bio, nis me nije bolilo..ali taman zaj dan kad mi se to dogodilo sam i isla kod ginica na pregled… Bome terapija utrogestanima i strogo mirovanje i bez odnosa koji mjesec…
    Oni ti ta “krvarenja” dijagnosticiraju kao prijeteci pobacaj

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Dora997

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Lea Jelić

    Lp..dijete mi ima mjesec dana…imamo problem ja mislim da mu se javljaju grčevi jer se napinje stisce rukice i pocrveni u lice..htjela bi pitati kako pomoci..sta da uradim..bila bi vam jako zahvalna jer ga nemogu vise gledat tako kako se muči..hvala


    Lea, na internetu sam našla super video majke koja svoje dijete na jednostavan i simpatican nacin rjesava plinova. polegni ga na leda, primi za nozice (potkoljneica/zglob) i njezno radi vjezbicu kao da vozi bicikl. Onda sakupi nozice njemu prema trbuscicu i lagano pritisni, plinovi bi trebali sami od sebe izlaziti. Pa ponovi.
    Najbolje potrazi video na Youtubeu, meni se cini zabavnim za djete, jednostavnim i efikasnim. Imam prijateljicu koja je to probala i upalilo joj je. Bebu rjesis plinova odmah. :)

  • Avatar Cikla

    Cikla

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok!
    Evo, i ja imam problema s ludim grcevima. Ono sto mene zanima jest kako ustanoviti jesu li ti grcevi vezani uz sirenje maternice ili probavu? Kako prepoznati razliku?
    11.tjedan, doktor na hitnoj prekjucer (bila zbog iznenadnog krvarenja) kaze sve uredno iznutra. (Na hitnoj tvrdili da mi je najvjerojatnije pukao polip kojeg sam imala na grliću. A grcevi me prate vec danima, periodicno stvarno jaki.)
    Ince imam uzasno nadut trbuh od svega sto pojedem, a ne mogu posteno ni prdnut :(( A jedem stvarno zdravo, izbjegavam hranu koja nadima, rafinirani secer - jedino tu i tamo pojedem nesto iz pekare.
    I prije trudnoce sam (rijetko) imala ostre grceve zbog nadutosti bas na predjelu maternice pa mi je sad tesko procijeniti od cega su ti grcevi. Ali probada me i na predjelu jajnika.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.