Bok mamice

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Svilena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Posljednj mjesecnicu sam imala 24.12 i zavrsila je 31.12 i 1.1,2.1,3.1 i 16.1 sam imala odnos koji je zavrsio ejakuliranjem unutra! Da napomenem simptome mjesececnice bi imala dosta prije,a sad samk osjecam da su mi grudi malo otecenije i ne bole me toliko s obzirom da bi mi trebala doc na vrijeme sad 24 og.
    Kakva su vasa iskustva?

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Svilena

    Posljednj mjesecnicu sam imala 24.12 i zavrsila je 31.12 i 1.1,2.1,3.1 i 16.1 sam imala odnos koji je zavrsio ejakuliranjem unutra! Da napomenem simptome mjesececnice bi imala dosta prije,a sad samk osjecam da su mi grudi malo otecenije i ne bole me toliko s obzirom da bi mi trebala doc na vrijeme sad 24 og.
    Kakva su vasa iskustva?


    Draga mi sad cekamo ovulaciju imali smo odnos tri dana poslije m i sad dva dana prije O i na O cemo i poslije O tako da sve pokrijemo.
    Inace imamo odnose svaki drugi dan i nerazmisljamo o tome pa valjda ce se desit.
    Pokusavamo vec godinu dana ali jos nista pa sad samo ostalo cekati.
    Ovulacija mi je 22.2 za dva dana pa cemo danas i sutra jos pa vidjeti.
    L.p <3 i nadam se da si trudna i da ce ti biti veliki + na testu i da vještica nece doci.

  • Deleted user

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Draga ja sam imala m 7.2 a plodni mi poceli 17 sad tako da neznam nadam se da ce nesto biti jer ja i muz smo opusteni i nepazimo se izracunali smo plodne i ovulaciju pa cemo uskoro vidjetti m trebam dobiti 8.3 tri dana poslije nasih godinu dana pa se nadam da nece doc.
    A i simptome m imam par dana prije m tako da ne znam vidjeti cemo.
    Preostalo jos samo cekat.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.