Biološki dodaci prehrani za djecu - Calivita proizvodi

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marija1992

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage žene, htjela bih vam preporučiti navedene dodatke za djecu. Otkad znam za sebe bolujem od raznih alergija,na kraju je isto prešlo u alergijsku astmu. Isprobala sam sve moguće lijekove i liječenja ali ovi dodaci za prehranu stvarno su mi pomogli. Stoga kao korisnik proizvoda odlučila sam ih i preporučivati u nadi da ću možda još nekome pomoći. 
    Isto tako zanima me ima li tko od vas već iskustva s istim proizvodima, kakve su reakcije :)

     Postoji i službena stranica  ovih proizvoda pa si možete pogledati ukoliko vas zanima. 

    Proizvodi CaliVita International  su biološki aktivni dodaci prehrani koji predstavljaju prirodan izvor nutrijenata, nužnih za optimalno funkcioniranje organizma. Ne odstupajući od vrhunskih standarda u proizvodnji te stručnim pristupom prilagođenim svakom pojedincu, CaliVita International već 25 godina uspješno promiče značaj nadopunjavanja svakodnevne prehrane esencijalnim hranjivim tvarima.

    PROIZVODI POGODNI ZA DJECU I DOJENČAD:

    Noni organic juice (946 ml) – izvor prokseronina, damnakantala, limonena i ostalih jedinstvenih tvari. Finog je okusa, a očuvanost enzima i ostalih djelatnih tvari zajamčena je nepropusnom HDPE medicinskom ambalažom. CIJENA S POPUSTOM: 328,00 KN

    Infant Formula (50 ml) – vitaminske kapi namijenjene bebama. Prirodnog su porijekla i lako se doziraju kapaljkom u kašicu ili napitak, a vitamin D namjerno je izostavljen iz formule jer se on dozira posebno prema preporuci pedijatra. CIJENA S POPUSTOM: 93,00 KN

    Lion Kids +C i +D (po 90 tableta) – tablete za žvakanje finog okusa, namijenjene djeci od 3 godine, vitamin C i D. CIJENE S POPUSTOM: +C 55,00 KN / +D 66,00 KN

    Bee Power (50 kapsula) – koncentrat hranjivih tvari proizvod je pčela matica. Poznati je imunostimulans za sve uzraste, jača živčani sustav, obnavlja životnu energiju i daje vitalnost. Matična mliječ posebno dobro djeluje kod djece i starijih te kod radom iscrpljenih ljudi. CIJENA S POPUSTOM: 70,00 KN

    NUDIMO MOGUĆNOST STRUČNE PREPORUKE PROIZVODA OD STRANE LIJEČNIKA, NA OSNOVI OSOBNIH ZDRAVSTVENIH TEGOBA I NALAZA..
    ZA SVE INFORMACIJE O PROIZVODIMA, CIJENAMA I NARUDŽBAMA, JAVITE SE
     :)
  • Avatar DečijePesmice

    DečijePesmice

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Poštovanje,
    ___________________________________________________________________________________________
    Bili smo toliko slobodni da vam predstavimo naš novi YouTube kanal sa dečijim pesmicama i ostalim edukativnim sadržajem. Sav materijal je usnimljen na ekavici i ijekavici, i pravljen je sa fokusom na zadovoljavanje svih dečijih potreba
    ___________________________________________________________________________________________
    Prijavite se na naš kanal ili nas pratite putem Fejsbuka uz pomoć sledećih linkova.
    YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCTg4UFx_mhNWQj_mqkJgu8Q [youtube.com]   
    Facebookhttps://www.facebook.com/PesmiceZaDecu/ [facebook.com]   
    ___________________________________________________________________________________________
    Puno pozdrava!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.