Beta Hcg

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lu1979

    Lu1979

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    trebala bi malu pomoć…. 
    Nova sam ovdje i trudna sam zm 14.11. cca 4+3….
    Prije 2 dana pojavio mi se smeđi iscjedak koji i dalje traje, ne puno ali ga ima i koliko god da sam čitala da je normalno meni ne da mira… bila kod doktorice dala mi je Utrogestan koji pijem oralno….Pregledala me i nije ništa vidjela pa me poslala na vađenje Bete koju sam danas vadila i bila je 90,6 što mi se čini premalo…..  Ponavljam vađenje bete u ponedjeljak.
    Dali neko ima slučajno slična iskustva i kako je sve završilo….

    Iza sebe imam urednu trudnoću koja je bila davnoooo…. prije 14 godina…..

    Puno zahvaljujem!!!!!!!! 
    Ako je tema dupla neka ju admin smjesti gdje treba :)

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Meni je beta na 4 + 3 bila 155.
    I dalje je neizvjesna moja T, vjerovatno neuspjesna i ova, ali beta je za dva i pol dana bila 650. 
    Glavno je da ti se dupla.
    Možda ti je O bila kasnije pa se i kasnijr implatacija dogodila 
    Moram napomenuti da u mom slucaju vec dva puta smeđi iscjedak nije bio dobar pokazatelj, sto ne znaci da ce i tebi tako biti.
    Nemas sto, sad moras mirovati, cekati i nadati se najboljem.
    Sretno u svakom slucaju

    [lilypie.com]

  • Avatar Lu1979

    Lu1979

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima, no unatoč svemu je beta pala i bila je tzv biokemijska trudnoća…. To mi je prvi takav slučaj do sada nisam ni znala da tako nešto uopće postoji…. Očito da smeđi gad nije dobar znak :)
    Tebi također sretno sa ovom trudnoćom, nadam se da će uspjeti!!!!!!!!

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.