BebaBeba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dzena_1605

    Dzena_1605

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
    Kasni mi 4 dana,ne znam da li ovo znaci pozitivno|negativno,posto ja vidim pkroz bledu roze crticu🤓
    Kasni mi 4 dana,ne znam da li ovo znaci pozitivno|negativno,posto ja vidim pkroz bledu roze crticu🤓
  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Vidim neku rozu crticu ali mutno je nekak, mozda da ponovis sutra ujutro pa usporediš

  • Avatar Dzena_1605

    Dzena_1605

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Meni je ovo 3 put ta radim test za trudnocu,i ovakav test mi je isto i prosli put pokazao ovako bledo roze crticu ali skroz bledo roze ali se ipak vidi,.A test neki sto sam radila najeftiniji ja kad sam ubacila u mora u,5 sec on se raspao ceo ahahahah,i dao mi negativan rezultat,a ovi stalno pokazuju ovu drugu crticu,po malo…Ja ne znam sta da mislim,mislila sam da mi se procinjava da je to samo ja vidim ali vide i drugi…:/

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Izvadi krv na beta Hcg, to ce ti pokazati dal je trudnoca u pitanju

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Da vidi se razmeljano gdje bi bila crta. Da bi bila sigurna da je to to ponovi s prvim jutarnjim urinom ili kao što baby kaže otiđi u privatni laboratorij i izvadi beta hcg ili otiđi do svog gin. I pojasni situaciju. Već do sad si se živa pojela, vrijeme je da budeš na čisto sa situacijom. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dzena_1605

    Dzena_1605

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja znam sa sam vas vise i smorila,al sta da radim,znam da bit to trebala sto pre da uradim da znam na cemu sam,imam jos jedno pitanje.. 
    imali smo sinoc odnose i meni je krenula krv,sto se nije desavalo,i to je sinoc bilo skroz ono malo,danas ima malo vise,a krv je onako,bas crvena,nije kao menstruacija,ne boli me stomak,kao oni bolovi sto su tokom menstruacije,jedino ledja po malo,pa ne znam jel to normalno da se desva ako sam trudna?

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ukoliko imas krvarenje ne preporucam ti spolne odnose. Ne znam kada ti treba doci m ni koliki su ti ciklusi ali ukoliko sumnjas na trudnocu ili ti je krvarenje u neocekivano vrijeme, cim prije posjeti ginekologa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.