BebaBeba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dzena_1605

    Dzena_1605

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ćao svima,znam da je hiljadu ovakvih komentara,ali opet značilo bi mi kad bi mi neko odgovorio. 
    Imam 19 godina,i nemam pojma ne mogu se posavetovati sa mamom,moja mama ne previše stroga i nemam hrabrosti pričati sa njom o ovakvim stvarima,a nemam se kom obratiti.Pa evo htela bih sa vama da popričam,ja stvarno nemam pojma ni o čemu,ni šta mi se dešava.Izgubila sam nevinost 22 jula 2018.I od tad nisam imala odnose sa njim pa evo od prilike poceli smo imati odnose pre mesec ipo dana,mozda i manje,a prvi put nismo imalo odnose,jer je mene jako bolelo samo mi je himen pukao,a sad imamo odnose,pa svake nedelje.Mnogo mi je neprijatno,ali valjda me razumete mnogo sam mlada stvarno nisam htela da do ovog dođe.Radila sam test prekjuče oko 17:30 nisam jela celi dan,ali sam pila dosta vode,a sad kazu da je najbolje prva mokraca da bi test pokazao pravo,ali meni se pokazala,svetlo roze linija,ne vidi se bas ali kad se zagledas i na svetlost vidi se i na tu liniju je malo ispod nje kao neka mrlja isto roze boje,drugarica mi je rekla da sam u drugom stanju jer da nisam ne bi se pojavila nikakva crtica planiram da uradim jos jedan test,ali se jako plasim .Mene ne bole grudi,osecam kao da mi grce creva,u stomaku,iako sam pre pola sata jela osetim ponekad bol u ledjima,i pomalo me jajnici zabole ..Menstruacija sam rekla da mi nikad nije tacna i stvarno ne znam sta da mislim,jedino ako mozete da kad budem uradila test da vam uslikam pa da mi kazete da li ja i moja drugarica vidimo tu liniju,ili nje mozda i mema

  • Avatar Dzena_1605

    Dzena_1605

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Dzena_1605

    Ćao svima,znam da je hiljadu ovakvih komentara,ali opet značilo bi mi kad bi mi neko odgovorio.
    Imam 19 godina,i nemam pojma ne mogu se posavetovati sa mamom,moja mama ne previše stroga i nemam hrabrosti pričati sa njom o ovakvim stvarima,a nemam se kom obratiti.Pa evo htela bih sa vama da popričam,ja stvarno nemam pojma ni o čemu,ni šta mi se dešava.Izgubila sam nevinost 22 jula 2018.I od tad nisam imala odnose sa njim pa evo od prilike poceli smo imati odnose pre mesec ipo dana,mozda i manje,a prvi put nismo imalo odnose,jer je mene jako bolelo samo mi je himen pukao,a sad imamo odnose,pa svake nedelje.Mnogo mi je neprijatno,ali valjda me razumete mnogo sam mlada stvarno nisam htela da do ovog dođe.Radila sam test prekjuče oko 17:30 nisam jela celi dan,ali sam pila dosta vode,a sad kazu da je najbolje prva mokraca da bi test pokazao pravo,ali meni se pokazala,svetlo roze linija,ne vidi se bas ali kad se zagledas i na svetlost vidi se i na tu liniju je malo ispod nje kao neka mrlja isto roze boje,drugarica mi je rekla da sam u drugom stanju jer da nisam ne bi se pojavila nikakva crtica planiram da uradim jos jedan test,ali se jako plasim .Mene ne bole grudi,osecam kao da mi grce creva,u stomaku,iako sam pre pola sata jela osetim ponekad bol u ledjima,i pomalo me jajnici zabole ..Menstruacija sam rekla da mi nikad nije tacna i stvarno ne znam sta da mislim,jedino ako mozete da kad budem uradila test da vam uslikam pa da mi kazete da li ja i moja drugica vidimo tu liniju,ili nje mozda i mema


  • Deleted user

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Normalno je da ti menstruacija nije uredna i redovna kad pocnes imati odnose. Zato bih ja na tvom mjestu ponovila test sa prvim jutarnjim urinom. Stavi sliku testa obavezno, da ti i mi damo svoje misljenje

  • Avatar Dzena_1605

    Dzena_1605

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    @Pina96 Hvala ti puno,test cu uraditi sutra ujutru i saljem sliku.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Da ovako po opisu ti ne možemo ništa reći. Ali u principu ako su 2 crtice onda je pozitivan test ako je 1 crtica onda je negativan. 
    Sretno i neka bude onako kako ti sebi želiš. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dzena_1605

    Dzena_1605

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
    Radila sam danas Test bio je 103 dinara,neki najjeftiniji sto je imao to su skroz male trakice zove se Laboquick i pokazao mi je samo jednu crticu a prosli prvi nisam sacuvala pokazao je skroz svetlu crticu,sad ne znam da li ovaj test radi dobro,ili ja nisam dobro napravila,:stomak mi drugacije kaze..
    Radila sam danas Test bio je 103 dinara,neki najjeftiniji sto je imao to su skroz male trakice zove se Laboquick i pokazao mi je samo jednu crticu a prosli prvi nisam sacuvala pokazao je skroz svetlu crticu,sad ne znam da li ovaj test radi dobro,ili ja nisam dobro napravila,:stomak mi drugacije kaze..


  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    U pocetku trudnoce ti stomak ne bi rekao nista, to mize biti napuhnutost, koja se moze javiti u pocetku trudnoce a moze i bez trudnoce. Ponovi test to je jedini mogući pokazatelj u ovom trenutku. Nekada se blijede crtice znaju pojaviti kao evaporacijske (isparavajuće) crtice a nekada su prvi znak T Samo što onda na svakom novom testu ta crta bude tamnija. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dzena_1605

    Dzena_1605

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
    Plocasti test mi je pokazao i drugu crticu,a ovaj nije
    Plocasti test mi je pokazao i drugu crticu,a ovaj nije
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Ovdje ne vidim drugu crticu.ponovi onakav koji ti je pokazao pozitivno.Ovaj mi izgleda skroz negativan

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Da ja isto vidim samo jednu crtu. Možda je još rano. Sačekaj još koji dan pa ponovi. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.