beba se zagrcne

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lukad

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    kristinica

    moj decak ima 3ipo meseci ,dok lezi na ledjima kao da pocne da se gusi “sitno” dise ili nekako kratko i jako mrda rukama bas deluje uplaseno nadam se da me razumete ,to radi sve dok ga ne okrenemo na stranu takodje se desava i dok spava . Znacilo bi mi vase misljenje ,hvala

    Pozdrav Kristinica, nama se upravo događa sa bebom starom 4 mjeseca identična situacija. Kako ste to riješili? Da li je prošlo samo od sebe ili ste morali nešto poduzeti? Unaprijed hvala na odgovoru..

  • PeMa25

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I mi muku mučimo sa zagrcavnje. S nešto manje od mjesec dana se je preko noći gušila i sva je omlitavila. Bili 8 dana na promatraju i sve bilo ok. Ali ona se i dalje zna zagrcati kod hranjenja i ako leži na leđima zna kašljati i kao da nešto guta, tj. Kao da joj neka voda kola po grlu. I imamo puno sekreta u nosu koji izvlačimo van pa vjerujem da i taj začepljen nos pridonosi tome. I jako puno slini. Puna usta sline.
    Ako  neka mama ima volje odgovoriti jesu li ovi problemi koje ste navodili prošli bez nekih većih posljedica i otprilike s koliko mjeseci. 
    Hvala. 

  • nebo_plavo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    PeMa25

    I mi muku mučimo sa zagrcavnje. S nešto manje od mjesec dana se je preko noći gušila i sva je omlitavila. Bili 8 dana na promatraju i sve bilo ok. Ali ona se i dalje zna zagrcati kod hranjenja i ako leži na leđima zna kašljati i kao da nešto guta, tj. Kao da joj neka voda kola po grlu. I imamo puno sekreta u nosu koji izvlačimo van pa vjerujem da i taj začepljen nos pridonosi tome. I jako puno slini. Puna usta sline.
    Ako neka mama ima volje odgovoriti jesu li ovi problemi koje ste navodili prošli bez nekih većih posljedica i otprilike s koliko mjeseci.
    Hvala.


    Pozdrav, 
    Moja beba isti problem ima. Isto mora bit na promatranju i obavit pretrage. 
    Da li su vama prestala zagrcavanja? Kako se borite s tim? 
    Hvala.

  • jel__ena

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo, imam bebu od 2 mj i dosta cesto se zagrcne (“zadavi”) ppslije jela, tacnije podrigne, bljucne i kao da ne bljucne sve i onda zabaci glavu  ledja joj budu uvijena kao luk, malo zamlati rukicom, oci iskolaci, malo jezik izbaci i kao da se ukoci, stavim je na stranu i lakano tapsem po ledjima i nakon par minuta pocne da reaguje, zanima me da li se jos nekome to desava i da li je to ok? 😏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.