beba se zagrcne

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Vida

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Qwe123qwe

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, bebica mi stara 6tj. Dojim, primjetila sam da mi se noću gušiti onak malo..pa ga pridignem i prestane, uplašila sam se jako..24h ga promatram da ako se to dogodi da ga pridignem opet..jel to normalno? Toliko sisa da je to strašno.. podrigne mi 2-3 puta.  Dobro bi mi došlo par savjeta, jel mi je to prvo djete.

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Guši se dok doji, na sisi? Ili dok spava? U kojem položaju spava?
    Puno sisanja je očekivano i odlično u toj dobi. Tako navlači još mlijeka.

  • tea1990

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    Zagrcavanje se nama desavalo kada smo mu davala caja (beba mjesec dana) na preporuku patronazne. Svaki put bi se zagrcnuo…bila nam je nocna mora davati mu caja. Nakon konzultacija sa jednom pedijatricom rekla nam je da se bebama od mjesec,dva ne daju nikakvi cajevi jer da neznaju jos piti pa je normalno da se zagrcnu i poplave.

  • Avatar MiaMia34

    MiaMia34

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moja beba ima sad 3 tjedna i često mi se zna zagrcnuti dok doji, no mislim da je to zato jer hlapljivo jede/sisa. Zagrcne se također ako zadrijema na dojci a mlijeko teče pa ga ne proguta dobro. 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    MiaMia34

    Moja beba ima sad 3 tjedna i često mi se zna zagrcnuti dok doji, no mislim da je to zato jer hlapljivo jede/sisa. Zagrcne se također ako zadrijema na dojci a mlijeko teče pa ga ne proguta dobro.


    Mozda je jak otpust mlijeka pa ne stigne sve progutati. Nama je bilo tako pa sam ga dojila da je on na meni a ja u polulezecem polozaju..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar MiaMia34

    MiaMia34

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Probat ću taj položaj, sve sam probala osim ovog da je beba na meni..

  • Avatar laky mali

    laky mali

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Molim vas za pomoć, savjet, ma bilo što. 
    Beba od dva mjeseca mi se zagrcne dok jede. Kako ću spriječiti to zagrcavanje i kako pomoći bebi da se manje zagrcne? Svaki put sam u ogromnom strahu dok bebi dajem bočicu. 

    laky mali

  • Joy

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    laky mali

    Pozdrav svima!
    Molim vas za pomoć, savjet, ma bilo što.
    Beba od dva mjeseca mi se zagrcne dok jede. Kako ću spriječiti to zagrcavanje i kako pomoći bebi da se manje zagrcne? Svaki put sam u ogromnom strahu dok bebi dajem bočicu.


    Bojim se nikako, kasnije s vremenom bude sve manje..

  • Avatar laky mali

    laky mali

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    Treba mi pomoć. Moja bebe od dva mjeseva se često zagrcne i ostane bez zraka. Ne znam više koji položaj da koristim za hranjenje da se ne zagrcne? Inače halapljivo jede i zato me strah da se ne uguši.

    laky mali

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.