Beba puže a ne sjedi

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Bebac 7 mj se  ne zna posjest al puže.Tj posjedne se u “W” sjed i tako dohvati sto mu treba.Poceo se i dizat na noge uz kauc ili bilo koji oslonac koji je u blizini ali stoji na skvrcenim prstima.Sve to sam rekla nasoj pedijatrici na pregledu ali ona to smatra u granicama normale i ne vidi problem…Mene bas brine sve to skupa,najvise taj W sjed,kad tak “sjedne” maknem ga al on se brzo vrati…
    Ima neko iskustva?Imam razloga za brigu ili bez veze panicarim?dal da trazim drugo misljenje(ako da moze preporuka za privatnog dr u Zg)?Pomagajte mameeee😣

  • Avatar anamarijo1+

    anamarijo1+

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    isto tako je moja curica radila propuzala s 6i pol i nikako se posjest neko samo u w i dohvati sto zeli..pedijatrica je isto rekla da je oke to..evo za koji dan ima godinu sama je s vremenom pocela izvlacit nozice i posjedat se normalno..prati i pokušaj bebi nozicu mozda izvuc barem jednu prema naprijed me znam kako da to opisem tako je mojoj kolegici fizijatat savjetovao..mislim da nema razloga za brigu nije svaka beba ista i nije uvijek sve kao u knjigama..nadam se da sam malo pomogla..

    A

  • Avatar anamarijo1+

    anamarijo1+

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    a skrvrceni prsti mislim da se oni tako nekako koda pridrzavaju za podlogu jer je isto moja radila..i evo sad joj malo fali da prohoda a radila je identicno kao sto si opisala..svakako pratit ali mislim da to bude sve oke..

    A

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    To je.sve ok!Moja buhtlica.je sa 7 mjeseci stala na noge,naravno,uz drzanje,a sampstalno sjedenje je doslo sa nekih 8!A ak je sjedila u w-sjedu,izravnala sam nogice!A ovo prvo dvoje klinaca su prvo poceli sjedit pa onda sve ostalo!Sve ide svojim tokom,bez brige!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Hvala curke,sad ste me malo umirile❤
    Sa prvom bebom je sve bilo “skolski” pa me zato ovo sad zabrinulo…Strah me da prekasno ne reagiram i da ce nastat problemi zbog ovog,al vjerovatno sam preuvelicala😎
    Vasa djecica nemaju nikakvih problema nakon tog “w” sjeda?citala sam da je moguce siroko hodanje,i opcenito problemi s nogama😏
    Neznam dal mu smijem prebacit jednu nogu napred kad je u w sjedu jer bi ga na taj nacin posjela,a on ne zna samostalno sjedit 🤔🤔 

  • Candysweet

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ista situacija i kod nas  bebac sa 7 mj propuzao i sjedi u w polozaju, ja nastojim dmah ga ispravit iz tog polozaja jer sam takodjer citala da je to jako los polozaj za kraljeznicu i kukove…mogu rec i da ima neanaka da se beba oce posjest iz cetveronoznog stava. Ne zelim nista forsirati al me taj w bas brine dosta. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.