beba nakon vakuum poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    imate li iskustva sa vakuumom i kakva su, rođen je na vakuum mali i moramo sa mjesec dana na uzv mozga jer takva je procedura, mora se, makar mi je pedijatrica na viziti rekla da to što ima dva ugruška mala, mala nije ništa strašno i budu prošli, a vjerojatno ih imaju i djeca rođena normalno, uglavnom ako ima netko tko je prošao takav porod molim iskustvo, savjet kako dalje i kaj se sve mora sa bebom proći od kontrola koje nisu rutinske

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar JasenkaB

    JasenkaB

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav mmama ,tek sada vidim ovu temu,prije par mjeseci nije je bilo. I moja curka je rodjena na vakuum   I sve je isto I nama pedijatrica u bolnici rekla ,imala je 2 mala ugruska koja su nestala srecom. I mi smo isli na ultrazvuk mozga nakon mjesec dana I sve je bilo uredu hvala Bogu. Sada ima 4 mjeseca I 16 dana I teska 6900 :) duga 65cm. Inace rodila sam je u Vinogradskoj.
    Nadam se da je I sa vama sve proslo ok.

  • Avatar Suzii

    Suzii

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    mi smo isto rodeni na vakum,makar sam pri porodu vikala da necu da mi dijete izvlace na vakum,jer znam kakve posljedice mogu biti,toga me najvise bilo strah..bili smo na uzv mozga i sve je bilo uredu odma na prvom uzv.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    hvala curke, mi smo isto dobro.. obavili sve pretrage, sve odlično za 5, 18 punimo 4 mjeseca..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Nemam puno za reći na ovu temu samo vam želim izraziti sreću što su vaši anđeli dobro, što nemaju nikakvih problema i usprkos takvom način završetka poroda su pravi mali nestašluci, vesele, zdrave i prave bebe! Bravo za mame i bravo za bebe!!

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Ja sam dijete rođeno na vakum. 
    I baš me strah tog vakuma…

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Moje je dijete rodene na vakuum. Nitko mi nije rekao da mora na ultrazvuk mozga. Sad ce 6 mj i 6700 grama je tezak i 68 dugacak. Za sada je bilo sve u redu. Prebolio je jednu prehladu.

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ninina22


    Moje je dijete rodene na vakuum. Nitko mi nije rekao da mora na ultrazvuk mozga. Sad ce 6 mj i 6700 grama je tezak i 68 dugacak. Za sada je bilo sve u redu. Prebolio je jednu prehladu.

    di si rodila.. inače je uzv mozga standard postupak poslije vakuuma.. ništa ne piše na otpusnom pismu njegovom

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar sara85

    sara85

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Ja sam isto rodila na vakuum i nisu nas slali na dodatne pretrage.

    Sara

  • Avatar Bubamara8

    Bubamara8

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Moja beba je isto rođena na vakum, nakon mjesec dana išli na UZV mozga. Sve ok. Koliko znam to je jedina pretraga koja nije standardna na koju beba ide (naravno ako je sve ostalo ok).

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.