beba nakon vakuum poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • niki789s

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ne znam oces procitati ovo jer davno si postavila post al nadam se da bar nako hoce pa cu ipak napisat
    Ja sam trebala bit rodjena na vakum al u zadnji tren su odustali a kad je majka rekla da zeli na carski odgovorili su joj sarkasticno i dali joj doznanja da im se neda. Mama pozna nekoliko ljudi kojima su djeca rodjena na vakum i posljedice se vide odmah kako je dijete malo ali ne treba bit tako. Pozna zenu koja je rodila na vakum i bila presretna jer je vec dosta proslo i sve je bilo oke s djetetom i kad je mala trebala prohodat pocela je gubit ravnotezu i nije hodat mogla a tek kasnije su se pojavili vrliki problemi i s govorom.
    Onda npr. jedan decko je imao neka mala ostecenja ali ajde moze se rec da je bio dobro i jednom je otisao na posao i samo nazvao svoju mamu i reko da ne zna di je i kad mu je mama rekla da procita nesto oko sebe kako bi znala di je, on je odgovorio da ne moze citat.
    Tako da iako imam tek 16 znam da na porode i preglede nejdem bez muza jer i s pregledima imamo lose uspomene u obitelji. Teta je rodila mrtvo dijete radi doktora. 4 dana prije poroda pocela je krvariti i isla na pregled i rekla joj doktorica da je sve oke i tak jos 2 puta prije poroda(bila je i dan prije poroda na pregledu) i na porodu rodila mrtvo dijete i rekli joj da je vec par dana mrtvo…wellwell. jos su sredili doktori nes oko nalaza da ih ne moze tuzit. Tako da nikud bez muza nikad.
    Ne zelim nikoga plasit samo upozorot. 
    Nadam se da je s vasim djetetom sve super i dalje i da ce ostat. Bilo bi mi jako drago jer pricala sam s majkom i kaze da ne pozna nikog kome dijete nema posljedice a pozna ih dosta mslm.

    Sretno

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    niki789s


    Ne znam oces procitati ovo jer davno si postavila post al nadam se da bar nako hoce pa cu ipak napisat
    Ja sam trebala bit rodjena na vakum al u zadnji tren su odustali a kad je majka rekla da zeli na carski odgovorili su joj sarkasticno i dali joj doznanja da im se neda. Mama pozna nekoliko ljudi kojima su djeca rodjena na vakum i posljedice se vide odmah kako je dijete malo ali ne treba bit tako. Pozna zenu koja je rodila na vakum i bila presretna jer je vec dosta proslo i sve je bilo oke s djetetom i kad je mala trebala prohodat pocela je gubit ravnotezu i nije hodat mogla a tek kasnije su se pojavili vrliki problemi i s govorom.
    Onda npr. jedan decko je imao neka mala ostecenja ali ajde moze se rec da je bio dobro i jednom je otisao na posao i samo nazvao svoju mamu i reko da ne zna di je i kad mu je mama rekla da procita nesto oko sebe kako bi znala di je, on je odgovorio da ne moze citat.
    Tako da iako imam tek 16 znam da na porode i preglede nejdem bez muza jer i s pregledima imamo lose uspomene u obitelji. Teta je rodila mrtvo dijete radi doktora. 4 dana prije poroda pocela je krvariti i isla na pregled i rekla joj doktorica da je sve oke i tak jos 2 puta prije poroda(bila je i dan prije poroda na pregledu) i na porodu rodila mrtvo dijete i rekli joj da je vec par dana mrtvo…wellwell. jos su sredili doktori nes oko nalaza da ih ne moze tuzit. Tako da nikud bez muza nikad.
    Ne zelim nikoga plasit samo upozorot. 
    Nadam se da je s vasim djetetom sve super i dalje i da ce ostat. Bilo bi mi jako drago jer pricala sam s majkom i kaze da ne pozna nikog kome dijete nema posljedice a pozna ih dosta mslm.

    Sretno

    moje dijete ima 2 fodine i mjesec dana sada, baš nikakvih posljedica osim kaj je plačljivko :P a ovdje ima žena koje su rodile normalno pa imaju djecu sa problemima, na žalost.. uopće ne razumijem čemu tvoj post i zašto te tvoji najbliži plaše, ne patim forum više nezz jesi trudnica ili kaj ali malo je bzvz tako te isprepadat prije vremena.. mislim da vakuum nije ok, ali ne slažem se da svako dijete ima problema zbog njega pa i 30 god nakon poroda.. ugl lp

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ivchi87

    ivchi87

    Broj poruka: 547

    Prijavi adminu

    A taj decko je i umro valjda sa 90 godina zato sto je bio rodjen na vakuum… 

    Djevojka ima 16 godina i ne zna jos sta je briga za vlastito dijete pa mozda otud takav post. Nemoj krivo svatit, ni ne moras jos znat sto je briga, uzivaj u mladosti, ali nemoj ostavljat ovakve zapise za stvari koje ti nisu bliske osim po tudjim pricama a pogotovo sto s tim mozes povrijedit tudje osjecaje. Vakuumom porod nitko ne bira, ali se nazalost dogadjaju a nasrecu i nekome spase dijete.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.