Beba ne plače, nego vrišti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lordy

    Lordy

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Moja curica spada u tesku kategoriju placljivaca i vristaca.Evo prica ispocetka:jednog lijepog jesenskog dana rodila se jedna curica apgara 10/10.Smjestili se u sobu kod cimerice i njenog bebaca i onda krece sou.Njezin bebac miran ka bubica, a moja 3 dana provela vristeci.Otpusteni iz bolnice i na izlazu fotograf nas slika za novine.Nakon nekoliko dana izademo u novinama svi nasmjeseni osim uplakane L…I tako plac iz dana u dan…prvo mislis grcevi, pa zubici, pa place jer nemoze reci sta zeli, pa mislis faza trogodisnjaka, pa se tjesis jos malo i to mora proci.I tako dode 6 godina, a ona jos uvjek place iz dana u dan, nebitno gdje se nalazi ona mora odvristati svoj ritual.Mi u kuci svi nemocni, izludeni upisemo je u djecijeg psihologa.I znate kakvi je rezultat…Vase je djete inteligentno i upravlja s vama.I tako mi jadni oglusili na svakodnevno vristanje.Ona je postala svjesna da to nije lijepo, ali to je jednostavno jace od nje.Svjesna je toga pa puno puta pita jesam li dobra.Danas ta curica ima 8 g, odlicna je ucenica i jos ima svoje dane plakanja bez razloga.Nakon svega sta sam prosla s njom, moja dijagnoza za nju je…TAKVOG JE KARAKTERA, nezna biti umiljata i na lijepi nacin nesto traziti, nego vristanjem biti u centru paznje.

    URL = https: //lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zorana

    Hvala puno,pomazete svakako,sto vise misljenja to bolje.
    Sad je malo lakse zbog vasih komentara.Ako ko ima jos iskustva odlicno neka napise,da spojim sta se desava. Hehe.
    Ps. Moguce da je fazaa. :)


    Zorana

    Hvala puno,pomazete svakako,sto vise misljenja to bolje.
    Sad je malo lakse zbog vasih komentara.Ako ko ima jos iskustva odlicno neka napise,da spojim sta se desava. Hehe.
    Ps. Moguce da je fazaa. :)


    Zorana

    Hvala puno,pomazete svakako,sto vise misljenja to bolje.
    Sad je malo lakse zbog vasih komentara.Ako ko ima jos iskustva odlicno neka napise,da spojim sta se desava. Hehe.
    Ps. Moguce da je fazaa. :)


    Ma da, prati bebača.. Al ako nastavi tako duze spomeni pedijatru pa da vidi do cega je.. 😁

  • Avatar Zorana

    Zorana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno! Bas stw svi divni i olaksavate mi. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.